Monika Nowacka-Sahin

Robimy „meet”, abyś mógł „grow”

Wierzę głęboko, że tylko w relacji z innymi jesteśmy w stanie rozwijać się zawodowo i osobiście.

Aby te relacje miały szansę zaistnieć, potrzebne jest spotkanie. Wiedzą o tym dobrze praktyczki i praktycy HR. Dlatego od wielu już lat tworzymy polskiemu HR-owi możliwości spotkania: organizujemy konferencje, warsztaty, mniejsze zebrania. Przyświecają nam idee mądrego rozwoju i wartościowego networkingu opartego na wiedzy.

Poznaj nas bliżej, przyjdź na jedno z naszych wydarzeń. Daj też znać, jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę. Wszyscy rośniemy dzięki spotkaniom.

Monika Nowacka-Şahin | CEO meet&grow

Sprawy redakcyjne

👉 Informacje prasowe

👉 Prośby o patronat

👉 Komentarze do artykułów

Kontakt dla HR

👉 Udział w naszych wydarzeniach

👉 Pytania o bilety indywidualne

👉 Zamówienia grupowe

Współpraca

👉 Propozycje prelegentów i tematów

👉 Partnerstwa konferencji

👉 Zapytania niestandardowe

Czym jest Strona Kadry?

Strona Kadry to więcej niż serwis z artykułami dla HR. To prawdziwe rozwojowe centrum, wokół którego skupiamy nasze działania skierowane do praktyczek i praktyków HR. Chcemy, aby była to strona, na której „kadrowcy” różnych specjalizacji mogą znaleźć najlepsze materiały rozwojowe: praktyczne, aktualne, ciekawe.

Wokół Strony Kadry skupiamy ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. To tu publikujemy wyniki naszych badań oraz najnowsze wydania magazynu elektronicznego „StronaKadry+”. I wreszcie: to „dom” dla naszego wyjątkowego newslettera HR (więcej o nim poniżej).

Jeśli chcesz podzielić się swoim sukcesem, ideą, wynikami badań – zapraszamy do kontaktu. Strona Kadry jest przestrzenią otwartą dla tych wszystkich, którym zależy na rozwoju polskiego HR.

Zapraszamy również do współpracy wszystkie firmy, które chcą pokazać praktyczkom i praktykom HR swoje rozwiązania. Wiemy, jak dotrzeć z Waszym przekazem w nowoczesny, angażujący sposób!

Poznaj meet&grow

meet&grow to marka wydarzeń biznesowych. Pod tą flagą tworzymy platformy nawiązywania współpracy między praktyczkami i praktykami HR oraz wymiany poglądów i doświadczeń. Organizujemy między innymi konferencje (Kongres Kadry, Zdrowie i benefity) oraz wydajemy serwis Strona Kadry. Podejmujemy także niestandardowe działania rozwojowe.

Właścicielem marki meet&grow jest spółka Dreamcast.

38

edycji Kongresu Kadry

2000+

uczestników naszych wydarzeń

2305 O nas Kongres Kadry

Kongres Kadry

Najważniejsze wydarzenie dla HR w Polsce! Konferencja odbywa się dwukrotnie w ciągu roku: wiosną i jesienią. Za nami już blisko 40 edycji! Kongres Kadry to najważniejsze tematy, najciekawsi prelegenci. To także okazja do spotkania i świętowania w przyjaznej atmosferze.

Zdrowie i benefity

Wydarzenie w całości poświęcone tematom związanym z wellbeingiem i świadczeniami pozapłacowymi. Odbywa się czterokrotnie w ciągu roku: raz na kwartał w naprzemiennej formule zdalnej i stacjonarnej. W stu procentach praktyczne – stawiające na wymianę doświadczeń i najlepszych praktyk.

Newsletter HR

Najlepszy newsletter dla praktyczek i praktyków HR w Polsce. Obecnie dociera do ponad 1000 osób. Ukazuje się w każdy czwartek. Wokół newslettera integruje się także wyjątkowa społeczność. Może ona liczyć na angażujące działania i atrakcyjne konkursy. To jedyny newsletter dla HR współtworzony przez AI.