Czym jest Strona Kadry?

Strona Kadry to nowe miejsce, w całości poświęcone tematyce nowoczesnego HR-u i mądrego rozwoju. Chcemy, aby była to strona, na której „kadrowcy” różnych specjalizacji mogą znaleźć najlepsze materiały rozwojowe: praktyczne, aktualne, ciekawe. To także przestrzeń spotkań, wymiany poglądów i oddolnych inicjatyw. Stronę Kadry tworzy zespół marki meet&grow.

O meet&grow

Wierzymy, że biznes to ludzie. Dlatego tworzymy platformy spotkania, rozwoju i wymiany doświadczeń. Jesteśmy liderem profesjonalnych wydarzeń w obszarze HR, budujemy mocną pozycję w obszarze sprzedaży i obsługi klienta. Organizujemy między innymi Kongres Kadry – najważniejsze spotkanie branży HRM w Polsce. Zapraszamy: poznaj nas i nasze wydarzenia. Jeśli masz ochotę nawiązać współpracę: porozmawiajmy.

Zapraszamy do kontaktu!

Wydawczynią serwisu Strona Kadry oraz magazynu „Strona Kadry+” jest Monika Nowacka-Şahin (LinkedIn)Redaktorem naczelnym serwisu Strona Kadry oraz magazynu „Strona Kadry+” jest Dawid Zaraziński (LinkedIn).

📧 W sprawach redakcyjnych (informacje prasowe, wywiady, artykuły gościnne itd.) prosimy o kontakt pod adresem: dawid.zarazinski@meetandgrow.pl.

💰 Kwestie związane ze współpracą komercyjną prosimy kierować na adres wspolpraca@meetandgrow.pl.

Zdjęcie z 32 edycji Kongresu Kadry
Zdjęcie z wydarzenia MeetBenefit