Zdrowie i benefity #5. edycja

PO PIERWSZE: BEZPIECZEŃSTWO.
Czyli dobrostan pracownika od podstaw.

19 marca 2024 | Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut

PO PIERWSZE!

Zmienność i nieprzewidywalność otoczenia w skali makro i mikro, sytuacja gospodarcza, zmiany modeli pracy tj. praca zdalna, praca hybrydowa, mają ogromny wpływ na poczucie bezpieczeństwa pracowników w każdym niemal obszarze – bezpieczeństwa finansowego, bezpieczeństwa związanego ze zdrowiem, fizycznym i psychicznym, bezpieczeństwa w relacjach z przełożonymi i współpracownikami, a także tego podstawowego bezpieczeństwa, które się kryje pod skrótem BHP.

Od poczucia bezpieczeństwa pracowników zależy ich zaangażowanie i efektywność, a co za tym idzie konkurencyjność i wyniki firmy.

Ostatni czas jest świadectwem na to, że został poczyniony duży postęp w podejściu pracodawców do pracowników i dbaniu o ich dobrostan.
Postęp nie oznacza jednak, że pracodawcy nie mają już nic do zrobienia. Poczucie bezpieczeństwa pracowników obejmuje wiele obszarów i wymaga ciągłej aktywności pracodawcy. Ważne jest to, aby dbając o jeden obszar, nie zaniedbywać innych, przede wszystkim tych podstawowych – nie proponujmy wsparcia psychologicznego pracownikom, którym permanentnie fundujemy nadgodziny.

Podczas 5. edycji wydarzenia Zdrowia i benefity nie będziemy owijać w bawełnę. Podejmiemy tematy trudne, wymagające szczególnej uwagi. Nie będziemy jednak okrutni – pokażemy również dobre przykłady, ciekawe projekty i najlepsze praktyki. Przedstawimy rozwiązania (benefity), które mogą realnie wspierać poczucie bezpieczeństwa pracowników w firmie.
Wszystko z to z myślą o budowaniu rzeczywistego poczucia bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Dzień konferencyjny rozpoczniemy wystąpieniami w dwóch równoległych ścieżkach:
ZDROWIE: troska, która się opłaca
BENEFITY wspierające poczucie bezpieczeństwa.
Po lunchu spotkamy się na sali plenarnej.

Przy zarejestrowaniu się do dnia 11 marca 2024 r. udział w wydarzeniu dla praktyków reprezentujących działy HR (szefów działów HR, osoby odpowiedzialne za wellbeing i benefity itp.) jest zupełnie bezpłatny! Wystarczy zarejestrować się na wydarzenie.

Dlaczego warto tu być?

Tylko praktyka, bez lania wody

Nadrzędną ideą wydarzenia jest stuprocentowe nastawienie na ważne i aktualne dla praktyków tematy oraz prezentacje rozwiązań gotowych do wdrożenia. Jako uczestnik/-czka spotkania masz dostęp do najświeższej wiedzy i sprawdzonych „kejsów”.

Szanujemy Twój czas

U nas nie ma wystąpień „zapełniaczy” i „spiczów” specjalistów od wszystkiego. Wydarzenie ma skondensowaną, dynamiczną i różnorodną formułę. Łączy część konferencyjną ze strefą expo, gdzie poznasz rozwiązania najlepszych na rynku dostawców.

Dialog i integracja

Chcemy ułatwić Ci poznawanie innych praktyków/-czek. Stawiamy więc na nowoczesne formuły konferencyjne – w tym stoły mentoringowe czy ćwiczenia w grupach. Spotkanie kończy się zaś częścią integracyjną w nieformalnej atmosferze.

Ocena wystąpień #3 edycji Zdrowie i Benefity 4,76

Ocena wystąpień #4 edycji Zdrowie i Benefity 4,72

Zdrowie i benefity – prelegentki i prelegenci

Marek Stączek

GOŚĆ SPECJALNY

Trener, ghostwriter, storyteller, mówca, autor książek w Edison Team

Monika Nowacka-Sahin

Monika Nowacka-Sahin

PROWADZĄCA

CEO, meet&grow

Partnerzy wydarzenia

Zostań partnerem naszego wydarzenia

Obecność w roli partnera daje możliwość dotarcia do wyjątkowej grupy uczestników, a przez to:

  • nawiązania kontaktu z decydentami zakupu produktów i usług personalnych – bardzo starannie dobieramy grupę uczestników, wśród których znajdziesz wyłącznie praktyków benefitowych i zdrowotnych,
  • budowania i utrwalania pozytywnego wizerunku marki poprzez wystąpienia eksperckie i prezentacje produktowe – pomożemy Twojej firmie pokazać się z najlepszej strony,
  • poznania środowiska menedżerów personalnych oraz aktualnych trendów i wyzwań branży – rozwijaj także swoje kompetencje i poszerzaj własne horyzonty,
  • wspierania możliwości organizacji najważniejszego forum wymiany doświadczeń i wiedzy w polskiej branży HR – dzięki Twojemu wsparciu wydarzenie może się odbywać!

Masz pytania? Pomożemy!

WSPÓŁPRACA PARTNERSKA

Magdalena Damrath

504 129 245
magdalena.damrath@meetandgrow.pl

ORGANIZACJA, MEDIA

Karolina Skowrońska-Słowikowska

Karolina Skowrońska-Słowikowska

504 129 375
karolina.skowronska@meetandgrow.pl

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia: 19 marca 2024 (wtorek)
Czas trwania: 9:00 – 16:30

Miejsce: Centrum Nauki Kopernik – Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa

Bilety: udział w wydarzeniu dla przedstawicieli działów HR, BHP i CEO jest bezpłatny przy zarejestrowaniu się do 11 marca!