Włosko-szwedzki reżyser, scenarzysta i producent filmu dokumentalnego AFTER WORK, profesor w Stockholm University of the Arts
21 – 22 października 2024 | Centrum Nauki Kopernik, Warszawa
Profesor w AGH w Krakowie
Włosko-szwedzki reżyser, scenarzysta i producent filmu dokumentalnego AFTER WORK, profesor w Stockholm University of the Arts
SME Lead w SD Worx Poland
Właścicielka w MB Pneumatyka
Niezależny ekspert, Chief People Officer
Head of HR w ING Bank Śląski
Adwokat, partner kierujący praktyką prawa pracy w Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy
Ekspert HR BP w Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami
Dyrektor Zarządzający w OTIS Polska
People Director, Eastern Europe w Kantar
Office & Operations Manager w Endeavor Poland
HR Full-Stack
ESG Manager w Crowe
HR Business Partner w Smartney Grupa Oney S.A
Senior konsultant, trener i coach. Założyciel i CEO w ProOptima
HR Full-Stack
Senior HR Manager w Unilink S.A.
Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w Contract Administration
Head of Grading w rebuy recommerce services
People & Diversity Partner w Papaya Films
Współzałożyciel w Codepole
Head of Sales and Product Development w Wyborcza.pl
Head of HR Representative GE w ZF Group
Head of HR w Edenred Polska
Global Senior Reward Manager w Dyson
Koordynator ds. HR i Jakości w Aarsleff Sp. z o.o.
People Country Lead – Poland and CEE w SD Worx Poland
praca nie jest celem samym w sobie
Dla młodego pokolenia, które zaczyna swoją drogę na rynku pracy, praca nie jest celem samym w sobie. Praca nie jest najwyższą wartością. Młodzi odrzucają kult pracy skoncentrowany na przyszłości, na gromadzeniu rzeczy materialnych, na odkładaniu na emeryturę.
Dzisiaj młodzi są jak łowcy skoncentrowani na tym co tu i teraz. Chcą dobrze wykorzystać relacje, które budują w środowisku pracy, efektywnie wykorzystać czas, który mają poza pracą, stawiają na rozwój nie tylko zawodowy itp.
Ta zmiana podejścia dotyczy również wielu przedstawicieli starszych pokoleń, którzy w wyniku doświadczeń zweryfikowali swoje podejście do tematu pracy.
praca jest środkiem do osiągnięcia celu
Praca jest środkiem do osiągnięcia celu. Celem jest szeroko pojęty rozwój i poczucie sensu. Dla pracowników myślących w ten sposób, nie są istotne wyniki firmy, dla której pracują. Ważniejsze jest ich osobiste samopoczucie, wartości, z którymi się utożsamiają. Ta totalna zmiana podejścia do pracy, bez nadgodzin, bez pracy za wszelką cenę, ma ogromny wpływ na zmianę kultury organizacyjnej. Pomimo zmieniającego się podejścia do pracy kult pracy nadal ma się całkiem dobrze. Nadal Polacy są jednym z najbardziej przepracowanych narodów.
Czy młode pokolenie zrewolucjonizuje podejście do pracy i wymusi nowe reguły gry?
Czy zasady oparte o partnerskie podejście w miejscu pracy staną się realnie częścią kultury pracy w Polsce?
wyzwanie pracodawców
Zmiana podejścia do pracy: OD KULTU DO KULTURY, jest wyzwaniem dla pracodawców. Wyzwaniem poszukiwania rozwiązań, które odpowiedzą na potrzeby pracowników i jednocześnie zapewnią rozwój firmy i osiąganie oczekiwanych wyników.
o tym będziemy rozmawiać
40. jubileuszowa edycja Kongresu Kadry to moment, w którym chcemy na chwilę się zatrzymać.
SPOJRZYMY WSTECZ, co najmniej o 20 lat i zobaczymy, co się zmieniło w podejściu do pracy, jak zmienili się menedżerowie, jak ewoluowała rola działów HR.
ZATRZYMAMY SIĘ TU I TERAZ. Zastanowimy się, co możemy zmienić już dzisiaj i jak to zrobić.
I wreszcie POPATRZYMY W PRZYSZŁOŚĆ. Porozmawiamy o tym, jakich zmian w środowisku pracy nie unikniemy i jak to wszystko poukładać, aby robić biznes i aby praca nie była celem samym w sobie.
DZIEŃ PIERWSZY, 21.10 | 9:00 – 17:00
Jedna wspólna ścieżka dla wszystkich – PRACA: OD KULTU DO KULTURY.
Sesje plenarne. Wystąpienia eksperckie. Dyskusje.
DZIEŃ DRUGI, 22.10 | 9:00 – 17:00
Rano trzy równoległe ścieżki do lunchu.
Lekcje z przeszłości: czerpiemy z doświadczenia
W tej ścieżce m.in. o rozwijaniu nowych kompetencji, reskillingu i upskllingu, nowej jakości komunikacji z pracownikami, o tworzeniu przestrzeni na rozwój, dbaniu o dobrostan pracowników
Tu i teraz: dzisiejsze wyzwania
W tej ścieżce m.in. o przywództwie empatycznym, etyce w pracy, wyzwaniach w utrzymaniu talentów, transparentności wynagrodzeń, zarządzaniu danymi pracowników, różnorodności, równości i włączaniu
Przyszłość: HR zwinny i przygotowany!
W tej ścieżce m.in. o cyfryzacjaibiznesu, automatyzacji pracy, humanizacji biznesu, innowacyjnych narzędziach HR, wykorzystaniu AI, analizie danych w HR, mentoringu, roli HR w przyszłości.
Po lunchu sesje plenarne z gośćmi specjalnymi.
Kongres Kadry to wyjątkowe wydarzenie na mapie polskich spotkań branżowych – to prawdziwe święto HR!
Konferencja odbywa się dwa razy w ciągu roku: wiosną i jesienią. Za nami już 39 edycji! To tysiące prelekcji, warsztatów, spotkań i aktywności integrujących praktyków i praktyczki.
Zbliżająca się, 40. edycja Kongresu Kadry będzie miała wyjątkową formułę łączącą najlepsze aspekty spotkania stacjonarnego: inspirujące wystąpienia i studia przypadków.
Kongres Kadry tworzy meet&grow – marka wydarzeń biznesowych. Tworzymy platformy nawiązywania współpracy między praktyczkami i praktykami HR oraz wymiany poglądów i doświadczeń.
Obok Kongresu Kadry organizujemy między innymi konferencję Zdrowie i Benefity, w całości poświęconą tematyce wellbeingu i świadczeń pozapłacowych. Wydajemy także serwis branżowy StronaKadry.pl oraz najlepszy newsletter dla HR w Polsce.
Właścicielem marki meet&grow jest spółka Dreamcast.
Przyszłość - jest tematem, o którym przyjemnie dyskutuje się nie tylko na uniwersyteckich zajęciach. Ma on bezpośrednie przełożenia na dzisiejsze realia naszej pracy. Potrzebujesz najświeższej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań. Znajdziesz je podczas Kongresu.
Kongres realizujemy wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie organizacji wydarzeń dla HR. Łączymy najlepsze praktyki spotkań stacjonarnych.To połączenie wartościowego networkingu inspiracji z praktycznymi case study i warsztatami.
Do współtworzenia programu Kongresu zapraszamy wyłącznie sprawdzonych praktyków i praktyczki. Jeśli inspirujemy - to tylko z najlepszymi! Zapraszamy też ludzi ze świata nauki i biznesmenów z krwi i kości - warto czerpać wiedzę od najlpszych!
Data spotkania
23-24 października 2023
Miejsce
Centrum Konferencyjne Centrum Nauki Kopernik, Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa
Obecność w roli Partnera daje możliwość dotarcia do wyjątkowej grupy uczestników, a przez to:
🟠 nawiązania kontaktu z decydentami zakupu produktów i usług personalnych – bardzo starannie dobieramy grupę uczestników, wśród których znajdziesz wyłącznie praktyków HR,
🟠 budowania i utrwalania pozytywnego wizerunku marki poprzez wystąpienia eksperckie i prezentacje produktowe – pomożemy Twojej firmie pokazać się z najlepszej strony,
🟠 poznania środowiska menedżerów personalnych oraz aktualnych trendów i wyzwań branży – rozwijaj także swoje kompetencje i poszerzaj własne horyzonty,
🟠 wspierania możliwości organizacji najważniejszego forum wymiany doświadczeń i wiedzy w polskiej branży HR – dzięki Twojemu wsparciu wydarzenie może się odbywać!
Masz pytania odnośnie biletów, programu, prelekcji? Napisz do nas!
hr@stronakadry.pl
Wydawcą serwisu jest spółka Dreamcast.
Łączymy ludzi biznesu – takich jak Ty! Poznaj nas »