Poznaj najciekawszy
newsletter dla HR w Polsce! 🥰

Wiemy, że jesteś zajętą praktyczką / zajętym praktykiem. Cenisz swój czas. My również. Dlatego nasz newsletter HR jest prawdziwą pigułką HR-owej wiedzy. Tworzymy go z myślą o ambitnych czytelniczkach i czytelnikach. Jaki jest nasz newsletter dla HR?

👉 Raz w tygodniu otrzymasz od nas ciekawą wiadomość. Poruszamy wyłącznie ważne tematy, wskazujemy na najświeższe trendy i zapraszamy na nasze łamy najciekawszych praktyków i praktyczki.

👉 W każdej chwili możesz się wypisać – link rezygnacji znajdziesz w każdym wydaniu newslettera. Choć wydaje nam się, że zostaniesz z nami na dłużej!

👉 Zapraszamy Cię do współtworzenia newslettera! Jeśli chcesz dać swój komentarz, podzielić się ciekawym projektem czy interesującą treścią – zapraszam do kontaktu!

Dziękuję za Twoje zaufanie. Zrobimy wszystko, aby to spełnić obietnicę z nagłówka – i tworzyć dla Ciebie najciekawszy newsletter dla HR w Polsce!

"*" oznacza pola wymagane

Twoje imię*

PS Jeśli nie dotrze do Ciebie mail z potwierdzeniem – daj nam znać! Napisz na hr@meetandgrow.pl.

Jak tworzymy newsletter HR? 💌

PRAKTYCZNIE

W newsletterze znajdziesz wyłącznie informacje, które możesz od razu wykorzystać w swojej pracy. Dokładamy do tego wiedzę sprawdzonych ekspertek i ekspertów. Chcemy nieustannie poszerzać nasze wspólne horyzonty.

AMBITNIE

Newsletter Strony Kadry czytają osoby ambitne, pragmatyczne i dynamiczne. Chcą zrozumieć nieustannie zmieniający się świat. W naszym newsletterze opisujemy nowe, światowe trendy oraz sprawdzone wdrożenia.

Z SZACUNKIEM

Wierzymy, że siła HR-u leży w różnorodności. Cenimy i wspieramy wielość poglądów oraz doświadczeń. Zawsze z szacunkiem odnosimy się do naszych czytelników i zjawisk, które opisujemy. Nie dajemy zgody na agresję i sensacyjność.

Newsletter dla HR: przykłady 📖

Chcesz „posmakować” treści, które publikujemy w newsletterze? Sprawdź poniższe artykuły. Raz na jakiś czas przedrukowujemy nasz newsletter na łamy serwisu.

Grafika do LP Newsletter dla HR

Interesuje Cię współpraca? 🤝

Jeśli…

🟠 chcesz podzielić się swoją wiedzą lub doświadczenie,

🟠 za Tobą ciekawe wdrożenie lub interesujący projekt, którym chcesz się pochwalić,

🟠 chcesz zaprezentować swój produkt lub usługę społeczności czytelników newslettera HR,

zapraszamy do kontaktu! Nasz newsletter dla HR jest otwarty na głosy i opinie czytelników i sympatyków.