23 września 2024 | Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut

POWRACA!

Oferta benefitów pozapłacowych oraz programów ukierunkowanych na wspieranie zdrowia pracowników stale się powiększa. Jednocześnie propozycje adaptują się do wciąż zmieniającej się kultury pracy i stylu życia.

Choć wynagrodzenie jest zazwyczaj głównym czynnikiem decydującym o wyborze miejsca pracy, istnieją też inne elementy, które mają wpływ na podjęcie decyzji o zmianie pracy lub pozostaniu u aktualnego pracodawcy.

Jednym z takich elementów są benefity pozapłacowe oraz programy, w których pracodawca wykazuje troskę o dobrostan pracowników.

Meetbenefit to unikalne wydarzenie na rynku, które jest największym przeglądem benefitów pozapłacowych oraz rozwiązań wspierających zdrowie pracownika na polskim rynku.

To miejsce spotkania liderów rynku benefitów pracowniczych z osobami odpowiedzialnymi za budowanie polityki benefitowej w firmach.

To czas rozmów, nawiązywania kontaktów i budowania relacji biznesowych.

To przestrzeń inspiracji, zdobywania i wymiany wiedzy oraz pozyskiwania informacji o ofertach dostępnych na rynku.

Zapraszamy! Bezpłatna rejestracja na wydarzenie dla przedstawicieli HR rusza już wkrótce!

Partnerzy wydarzenia

Partner Główny

Dlaczego warto tu być?

Tylko praktyka, bez lania wody

Nadrzędną ideą wydarzenia jest stuprocentowe nastawienie na ważne i aktualne dla praktyków tematy oraz prezentacje rozwiązań gotowych do wdrożenia. Jako uczestnik/-czka spotkania masz dostęp do najświeższej wiedzy i sprawdzonych „kejsów”.

Szanujemy Twój czas

U nas nie ma wystąpień „zapełniaczy” i „spiczów” specjalistów od wszystkiego. Wydarzenie ma skondensowaną, dynamiczną i różnorodną formułę. Łączy część konferencyjną ze strefą expo, gdzie poznasz rozwiązania najlepszych na rynku dostawców.

Dialog i integracja

Chcemy ułatwić Ci poznawanie innych praktyków/-czek. Stawiamy więc na nowoczesne formuły konferencyjne – w tym stoły mentoringowe czy ćwiczenia w grupach. Spotkanie kończy się zaś częścią integracyjną w nieformalnej atmosferze.

Ocena wystąpień #5 edycji Zdrowie i Benefity 4,76

Ocena wystąpień #6 edycji Zdrowie i Benefity 4,72

Zostań partnerem naszego wydarzenia

Obecność w roli partnera daje możliwość dotarcia do wyjątkowej grupy uczestników, a przez to:

  • nawiązania kontaktu z decydentami zakupu produktów i usług personalnych – bardzo starannie dobieramy grupę uczestników, wśród których znajdziesz wyłącznie praktyków benefitowych i zdrowotnych,
  • budowania i utrwalania pozytywnego wizerunku marki poprzez wystąpienia eksperckie i prezentacje produktowe – pomożemy Twojej firmie pokazać się z najlepszej strony,
  • poznania środowiska menedżerów personalnych oraz aktualnych trendów i wyzwań branży – rozwijaj także swoje kompetencje i poszerzaj własne horyzonty,
  • wspierania możliwości organizacji najważniejszego forum wymiany doświadczeń i wiedzy w polskiej branży HR – dzięki Twojemu wsparciu wydarzenie może się odbywać!

Masz pytania? Pomożemy!

WSPÓŁPRACA PARTNERSKA

Magdalena Damrath

504 129 245
magdalena.damrath@meetandgrow.pl

ORGANIZACJA, MEDIA

Karolina Skowrońska-Słowikowska

Karolina Skowrońska-Słowikowska

504 129 375
karolina.skowronska@meetandgrow.pl

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia: 23 września 2024 (poniedziałek)
Czas trwania: 9:00 – 16:30

Miejsce: Centrum Nauki Kopernik – Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa

Bilety: udział w wydarzeniu dla przedstawicieli działów HR, BHP i CEO jest bezpłatny.