Materiał z kategorii: MĄDRE BENEFITY

Kamil Kałdowski: wellbeing w ofercie ubezpieczeń dla pracowników [Kongres Kadry]

Jak w trudnych dla zdrowia pracowników czasach pracodawca może zadbać o ich wellbeing?

Podczas wiosennego Kongresu Kadry (30-31 maja 2022) rozmawialiśmy o tym, jak HR odnajduje się w „hybrydowym świecie”. Jednym z elementów tej dyskusji, o kluczowym znaczeniu, jest szeroko rozumiany dobrostan pracowników.

Dlatego bardzo cieszymy się, że wśród praktyków, prelegentów Kongresu Kadry znalazł się Kamil Kałdowski z Funk International Polska. Przedstawił on najlepsze praktyki w obszarze wellbeingu z punktu widzenia ubezpieczeń dla pracowników.

Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? Sprawdź koniecznie! Już dziś dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Trudne czasy wymagają odważnych działań

Ekspert rozpoczął między innymi o tym, jak zmieniło się nasze życie w ostatnich miesiącach – oraz życie naszych pracowników. Wskazywał na poważne konsekwencje tych zmian, zwłaszcza w obszarze zdrowia psychicznego.

Z praktycznego punktu widzenia przekłada się to oczekiwania pracowników. 72,6 proc. pracowników uważa, że ich pracodawca powinien wprowadzić benefity związane z kondycją psychiczną. Wśród takich benefitów wskazuje się najczęściej możliwość anonimowych konsultacji z psychologiem lub terapeutą.

Kamil Kałdowski przedstawił następnie konkretne rozwiązania związane z polityką benefitową, które pomagają budować świadomość wellbeingową wśród pracowników. Wskazał również na to, jaką rolę w tym obszarze pełni broker ubezpieczeniowy.

Kamil Kałdowski

Dyrektor Rozwoju Sprzedaży Ubezpieczeń Osobowych w Funk International Polska.

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz certyfikowany broker ubezpieczeniowy i ekspert w dziedzinie ubezpieczeniowych benefitów pracowniczych.

Od ponad 12 lat specjalizuje się w projektowaniu, przygotowywaniu i wdrażaniu programów ubezpieczeniowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi do zarządzania benefitami.

Kamil Kałdowski: wspierająca rola brokera

O czym jeszcze w swoim wystąpieniu mówił Kamil Kałdowski?

  • Jak możemy – jako pracodawca – wesprzeć naszych pracowników?
  • Jak dopasować ubezpieczenia osobowe do zmieniających się potrzeb pracowników?
  • Dlaczego współpraca z brokerem ma sens? Jakie są największe wyzwania i zalety takiej współpracy.

Zapraszamy do obejrzenia całości wystąpienia!

Jak zaplanować swoją karierę w benefitach?

Benefity pełnią coraz ważniejszą rolę w organizacjach. Firmy potrzebują specjalistów, którzy nie tylko wybiorą konkretne rozwiązania, ale stworzą i będą nadzorować całą politykę benefitową.

Jeśli zastanawiasz się jak planować swój rozwój zawodowy, jakimi ścieżkami specjalizacji można podążać w obszarze benefitów pozapłacowych oraz jak zmieni się rynek benefitów w najbliższym czasie i jakie benefity będą odporne na kryzys – mamy dla Ciebie wyjątkowe zaproszenie!

Już 24 listopada podczas konferencji Meetbenefit porozmawiamy o tym, jak mądrze planować swoją karierę w obszarze benefitów.

Dołącz do wydarzenia online. Udział jest bezpłatny!

Zostań partnerem naszego serwisu!

To jedno z miejsc, w którym nasi Czytelnicy zobaczą Twoje logo i przeczytają informacje o Twojej firmie. Jeśli więc chcesz dotrzeć do praktyków HR ze swoim przekazem, daj nam znać. Wystarczy, że napiszesz na wspolpraca@meetandgrow.pl

LinkedIn
Facebook
Twitter