Kongres Kadry logo

Ścieżki Kariery HR

Kongres Kadry ∙ 33. edycja ∙ 14-16 czerwca 2021

Monika Nowacka-Şahin

Jakie są Twoje ścieżki kariery?

Czym dla Ciebie jest kariera w HR? Dlaczego wybrałaś/wybrałeś właśnie taką ścieżkę?

Każdy na tak postawione pytania ma własne, bardzo osobiste odpowiedzi. W tej edycji Kongresu Kadry porozmawiamy o tym, jak budować karierę pełną pasji – „odporną” na przyszłe wyzwania i gwarantującą poczucie realizacji, spełnienia. Pomogą w tym zaproszeni eksperci, praktycy o wieloletnim doświadczeniu, mentorzy.

To będzie wyjątkowy Kongres Kadry jednak nie tylko ze względu na temat i zaproszonych gości, ale także na formułę. Chcemy, aby było to wydarzenie prawdziwie interaktywne, oparte na dialogu i wymianie doświadczeń. Stąd też nowości takie, jak panele dyskusyjne pomiędzy prelekcjami (w których jako uczestnik będziesz mogła/mógł wziąć udział!) czy spotkania w duchu mastermindowym – z możliwością szczerej rozmowy z praktykami o podobnym doświadczeniu. Nie zabraknie również „biznesowych randek B2B”.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami. Spotkajmy się podczas 33. już edycji najważniejszego wydarzenia branży HR w Polsce. Do zobaczenia!

Monika Nowacka-Sahin
Dyrektorka programowa, CEO marki meet&grow

Kongres Kadry: dlaczego warto tu być?

Podczas Kongresu Kadry będziemy rozmawiać o tym, jak zmienia się kariera w HR, jak przygotować się na przyszłe wyzwania i jak budować swoją pozycję w organizacji. Jako uczestnik Kongresu Kadry dowiesz się:

🟠 Jak zaprojektować swoją karierę w HR na różnych poziomach doświadczenia i stażu pracy. Poznasz konkretne narzędzia, które pomogą Ci zbudować karierę pełną pasji i dającą poczucie satysfakcji.

🟠 Jak mądrze się specjalizować i w którym kierunku rozwijać. Poznasz możliwe ścieżki rozwoju oraz zupełnie nowe role, w których możesz się realizować (m.in. head of remote, menedżer restrukturyzacji, coach itd.).

🟠 Z czego najbardziej dumni są „wyjadacze HR” z wieloletnim stażem – oraz jakich błędów żałują.

🟠 Czym musi wyróżniać się nowoczesny praktyk HR. Dowiesz się, jak rozwijać swoje kompetencje strategiczne, technologiczne i biznesowe.

🟠 Jak stawać się kluczowym partnerem dla zarządu, działów marketingu czy IT. Poznasz praktyczne rozwiązania pozwalające Ci budować markę eksperta.

Dzień 1

W STRONĘ SENSU I SPEŁNIENIA

Bez wątpienia kariera w HR może być źródłem wyjątkowej satysfakcji i poczucia zawodowego spełnienia. Niezwykłe jest to, że w tej roli sukces osobisty ma bezpośredni wpływ na sukces zespołu i całej organizacji. Na drodze do osiągnięcia tego celu stoją jednak poważne wyzwania.

W tej ścieżce dowiesz się między innymi:

- jak (i za pomocą jakich narzędzi) projektować swoją karierę na różnych etapach drogi zawodowej (od początkującego specjalisty, po menedżera z wieloletnim stażem),
- jak budować osobistą markę ekspercką – poznasz konkretne techniki i recepty od osób, które robią to wyjątkowo dobrze,
- z czego dumni są i czego najbardziej żałują doświadczeni praktycy – to wyjątkowa okazja do czerpania z ich doświadczenia!
Sprawdź agendę »

Dzień 2

ŚCIEŻKI PRZYSZŁOŚCI

Obszar HR przechodzi okres transformacji; zmieniają się jego zadania i oczekiwania względem niego. Przyszłość kreśli przed praktykami HR zupełnie nowe wyzwania i możliwości. Dlatego tak ważne jest, aby już dziś je dostrzec i zrozumieć.

W tej ścieżce dowiesz się między innymi:

- jak zmienia się rola HR w organizacji – jakie zadania ma wciąż pełnić, jakie są już przestarzałe, a które wkrótce zostaną mu przypisane,
- jaki będzie HR w 2025 roku – poznaj HR-owe zawody (niedalekiej) przyszłości i specjalizacje, które możesz wybrać,
- jak rozwój nowych technologii oraz sposobów pracy zmienia HR – poznaj kompetencje, które musisz zdobyć już teraz.
Sprawdź agendę »

Dzień 3

ZAUFANIE: WALUTA HR

Dziś HR jest kluczowym partnerem dla zarządów firm i innych działów biznesowych. Współpraca ta może być bardzo owocna, ale nie zawsze jest łatwa. Jak odnaleźć się w meandrach relacji oraz oczekiwań i dostarczać jak największą wartość partnerom wewnętrznym i zewnętrznym?

W tej ścieżce dowiesz się między innymi:

- czy HR powinien być miękki czy twardy – i co to właściwie znaczy; jak nie przegapić wielkiej analitycznej rewolucji w HR,
- współpraca z zarządem oraz działami marketingu i sprzedaży – jak pomagać sobie w duchu win-win i na jakie pułapki uważać,
- jak stawać się liderem na różnych etapach kariery w HR – poznaj praktyczny niezbędnik kompetencyjny.
Sprawdź agendę »
Magda Ferretti

Magda Ferretti

Psycholog organizacji w Empowerment

Agnieszka Jurkowska

Executive Recruitment CEE, autorka podkastu „Scenariusze Kariery”

Piotr Kuron

Delivery Director w Lee Hecht Harrison Polska

Kazimierz Sedlak

Kazimierz Sedlak

Twórca najstarszej polskiej firmy doradztwa HR – Sedlak & Sedlak

Magdalena Sieczka

Magdalena Sieczka

Kierownik ds. wynagrodzeń i benefitów w Sedlak & Sedlak

Karol Wolski

Change and Development Manager, założyciel Fideltronik, HRMAcademy

Wyjątkowa formuła!

Kongres Kadry to znacznie więcej niż konferencja online!

Doświadczeni praktycy

Do udziału w Kongresie Kadry zapraszamy jedynie doświadczonych praktyków HR. Wśród prelegentów wydarzenia nie znajdziesz zawodowych mówców. Dokonujemy starannej selekcji.

Sesje Q&A

Integralną częścią każdej prelekcji jest sesja pytań i odpowiedzi. Stawiamy na żywe, ciekawe dyskusje. Prelegenci odpowiadają przede wszystkim na pytania zadawane przez uczestników Kongresu.

Panele eksperckie

Nowością tej edycji są rozmowy panelowe między prelekcjami. Na tematy poruszane podczas wystąpień rozmawiać będą nie tylko eksperci – uczestnicy otrzymają możliwość „wdzwonienia się”.

Konkretne narzędzia

Jako uczestnik Kongresu otrzymasz praktyczne wskazówki nie tylko w ramach wystąpień. Dostaniesz również specjalny, ekspercki materiał z gotowymi do wdrożenia narzędziami.

Grupy mastermindowe

Nowością tej edycji są spotkania w małych grupach mastermindowych (ok. 10 osób). Będzie to unikalna możliwość wymiany doświadczeń z praktykami na podobnym poziomie doświadczenia.

Speed dating B2B

Zapraszamy też na praktyczne, 15-minutowe „randki biznesowe” z dostawcami najlepszych rozwiązań HR-owych. To sprawdzona przez nas i ciesząca się ogromnym zainteresowaniem formuła.

Masz pytania? Pomożemy!

Joann Lewicka Meet&Grow

Joanna Lewicka

504 129 242
joanna.lewicka@meetandgrow.pl

Barbara Trzmielowska Meet&Grow

Barbara Trzmielowska

504 129 242
barbara.trzmielowska@meetandgrow.pl

Partnerzy Kongresu Kadry

Zostań partnerem

DOŚWIADCZENIE

Zorganizowaliśmy do tej pory 32 edycje wydarzenia

SPOŁECZNOŚĆ

Zgromadziliśmy łącznie 15 950 uczestników

ZAUFANIE

Dajemy gwarancję najwyższej jakości wystąpień i współpracy

Obecność w roli Partnera daje możliwość dotarcia do wyjątkowej grupy uczestników, a przez to:

🟠 Nawiązania kontaktu z decydentami zakupu produktów i usług personalnych – bardzo starannie dobieramy grupę uczestników, wśród których znajdziesz wyłącznie praktyków HR,

🟠 Budowania i utrwalania pozytywnego wizerunku marki poprzez wystąpienia eksperckie i prezentacje produktowe – pomożemy Twojej firmie pokazać się z najlepszej strony,

🟠 Poznania środowiska menedżerów personalnych oraz aktualnych trendów i wyzwań branży – rozwijaj także swoje kompetencje i poszerzaj własne horyzonty,

🟠 Wspierania możliwości organizacji najważniejszego forum wymiany doświadczeń i wiedzy w polskiej branży HR – dzięki Twojemu wsparciu Kongres Kadry może się odbywać!