Materiał z kategorii: ZARZĄDZANIE HR

Zgrany zespół – oto 3 kluczowe składniki. Prelekcja z Kongresu Kadry.

Jak stworzyć zgrany zespół?
Grafika do tekstu Zgrany zespół 34KK

Czas pandemii przyniósł pracodawcom niełatwy orzech do zgryzienia: jak zadbać o pracowników w kontekście nowych wyzwań i przedefiniowanych oczekiwań?

W prezentacji z 34. edycji Kongresu Kadry, eksperci firmy Benefit Systems (partnera wydarzenia), przedstawili wypracowane przez siebie rozwiązania, które pozwalają zatroszczyć się o dobrostan pracowników aż w trzech kluczowych aspektach. Mówią o tym, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna, wellbeing oraz elastyczność oferty benefitowej.

Wierzymy, że wszechstronne wsparcie pracownika i wybór benefitów pozwalający na realizację indywidualnych potrzeb to sprawdzona receptura na zmotywowany i aktywny zespół, który odważnie patrzy w przyszłość – mówią eksperci. Jak w praktyce wygląda ich pomysł na zgrany zespół?

Znasz już nasz cotygodniowy newsletter dla ambitnych praktyków HR? Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Eksperci zdradzają swój przepis na zgrany zespół

Prelekcję poprowadzili eksperci Benefit Systems: Monika Kozieł i Michał Otocki. Przedstawili swój pomysł na zgrany zespół – w HR i nie tylko!

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wystąpienia z 34. edycji Kongresu Kadry. Zachęcamy również do sprawdzenia NOTATKI Z PRELEKCJI. Takie notatki do niemal wszystkich wystąpień otrzymali uczestnicy Kongresu Kadry.

To więcej niż wyjątkowe spotkanie!

Już 11 stycznia zapraszamy na drugą edycję Festiwalu Ważnych Spraw. To spotkanie z wyjątkowymi osobami, które pozwoli Ci mądrze zacząć rok. To także idealny prezent dla kogoś bliskiego, współpracowników czy partnerów biznesowych.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie DAVID ALLEN, jeden z najbardziej uznanych, światowych ekspertów ds. produktywności. Twórca popularnej na całym świecie metody Getting Things Done (GTD).

Zostań partnerem naszego serwisu!

To jedno z miejsc, w którym nasi Czytelnicy zobaczą Twoje logo i przeczytają informacje o Twojej firmie. Jeśli więc chcesz dotrzeć do praktyków HR ze swoim przekazem, daj nam znać. Wystarczy, że napiszesz na wspolpraca@meetandgrow.pl

Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter