Materiał z kategorii: ZARZĄDZANIE HR

Zgrany zespół – oto 3 kluczowe składniki. Prelekcja z Kongresu Kadry.

Jak stworzyć zgrany zespół?
Grafika do tekstu Zgrany zespół 34KK

Czas pandemii przyniósł pracodawcom niełatwy orzech do zgryzienia: jak zadbać o pracowników w kontekście nowych wyzwań i przedefiniowanych oczekiwań?

W prezentacji z 34. edycji Kongresu Kadry, eksperci firmy Benefit Systems (partnera wydarzenia), przedstawili wypracowane przez siebie rozwiązania, które pozwalają zatroszczyć się o dobrostan pracowników aż w trzech kluczowych aspektach. Mówią o tym, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna, wellbeing oraz elastyczność oferty benefitowej.

Wierzymy, że wszechstronne wsparcie pracownika i wybór benefitów pozwalający na realizację indywidualnych potrzeb to sprawdzona receptura na zmotywowany i aktywny zespół, który odważnie patrzy w przyszłość – mówią eksperci. Jak w praktyce wygląda ich pomysł na zgrany zespół?

Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Eksperci zdradzają swój przepis na zgrany zespół

Prelekcję poprowadzili eksperci Benefit Systems: Monika Kozieł i Michał Otocki. Przedstawili swój pomysł na zgrany zespół – w HR i nie tylko!

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wystąpienia z 34. edycji Kongresu Kadry. Zachęcamy również do sprawdzenia NOTATKI Z PRELEKCJI. Takie notatki do niemal wszystkich wystąpień otrzymali uczestnicy Kongresu Kadry.

Kongres Kadry: wrogowie i sprzymierzeńcy

👹 Nikt Cię przed nimi nie ostrzega. Nikt nie mówi, jak sobie z nimi poradzić. Pojawiają się nagle i przewracają Twój świat do góry nogami. Ukryci wrogowie HR.

🤲 Kiedy myślisz, że to koniec – pojawia się ratunek. W natłoku spraw i pożarów do ugaszenia, podają pomocną dłoń. Nie wiesz, że możesz liczyć na ich pomoc. Nieoczekiwani sprzymierzeńcy.

Sprawdź wyjątkowy program 36. Kongresu Kadry. Widzimy się już w październiku!

Zostań partnerem naszego serwisu!

To jedno z miejsc, w którym nasi Czytelnicy zobaczą Twoje logo i przeczytają informacje o Twojej firmie. Jeśli więc chcesz dotrzeć do praktyków HR ze swoim przekazem, daj nam znać. Wystarczy, że napiszesz na wspolpraca@meetandgrow.pl

LinkedIn
Facebook
Twitter