Materiał z kategorii: ZARZĄDZANIE HR

Zgrany zespół – oto 3 kluczowe składniki. Prelekcja z Kongresu Kadry.

Jak stworzyć zgrany zespół?
Grafika do tekstu Zgrany zespół 34KK

Czas pandemii przyniósł pracodawcom niełatwy orzech do zgryzienia: jak zadbać o pracowników w kontekście nowych wyzwań i przedefiniowanych oczekiwań?

W prezentacji z 34. edycji Kongresu Kadry, eksperci firmy Benefit Systems (partnera wydarzenia), przedstawili wypracowane przez siebie rozwiązania, które pozwalają zatroszczyć się o dobrostan pracowników aż w trzech kluczowych aspektach. Mówią o tym, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna, wellbeing oraz elastyczność oferty benefitowej.

Wierzymy, że wszechstronne wsparcie pracownika i wybór benefitów pozwalający na realizację indywidualnych potrzeb to sprawdzona receptura na zmotywowany i aktywny zespół, który odważnie patrzy w przyszłość – mówią eksperci. Jak w praktyce wygląda ich pomysł na zgrany zespół?

Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? 

Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Eksperci zdradzają swój przepis na zgrany zespół

Prelekcję poprowadzili eksperci Benefit Systems: Monika Kozieł i Michał Otocki. Przedstawili swój pomysł na zgrany zespół – w HR i nie tylko!

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wystąpienia z 34. edycji Kongresu Kadry. Zachęcamy również do sprawdzenia NOTATKI Z PRELEKCJI. Takie notatki do niemal wszystkich wystąpień otrzymali uczestnicy Kongresu Kadry.

Zielone jest dobre i się opłaca!

Nawet w trudnych gospodarczo czasach, firmy powinny działać ekologicznie i odpowiedzialnie. Z kilku powodów.

Po pierwsze, ochrona środowiska jest ważna, zwłaszcza dla przyszłych pokoleń. Dalej: to się po prostu opłaca. Firmy, które działają ekologicznie, mają większą szansę na pozyskanie klientów. Po trzecie: przyciągają najlepsze talenty.

W nadchodzącej edycji konferencji „Zdrowie i benefity” poszukamy odpowiedzi na pytanie o to, jak zielony HR może wdrażać idee ekologiczne w swojej firmie.

Partnerem/ekspertem naszego serwisu jest eTutor!

Cyfrowe kursy językowe to nowoczesny benefit dla każdego pracownika. Platforma eTutor pozwala uczyć się języka wygodniej, przyjemniej i szybciej. Sztuczna inteligencja, multimedia i personalizacja powodują, że nauka jest bardzo skuteczna. Odbywa się ona we własnym tempie, w dogodnym czasie i bez stresu. eTutor uczy na wszystkich poziomach zaawansowania i zawiera specjalistyczne słownictwo ze wszystkich branż. Polecamy!

LinkedIn
Facebook
Twitter