Materiał z kategorii: ZARZĄDZANIE HR

Nowoczesny HR jako strażnik uczciwości. Rozmowa ekspercka z Kongresu Kadry

Nowoczesny HR nie boi się trudnych tematów.
Nowoczesny HR 34 Kongres Kadry

W etycznej organizacji, której fundamentem są wartości przyjęte przez wszystkich jej członków, działania wspiera się otwartą i przejrzystą komunikacją. Jak pokazują badania, uczciwość to jednocześnie najważniejsza cecha dobrego pracodawcy. Pracownicy cenią transparentność i to już od pierwszego spotkania z pracodawcą, od momentu rekrutacji. Z drugiej strony HR powinien stać na straży nadużywania władzy i przeciwstawiać się złym praktykom.

Podczas debaty eksperckiej, która odbyła się pierwszego dnia 34. edycji Kongresu Kadry zaproszeni praktycy i eksperci rozmawiali o tym:

  • jak budować etyczną kulturę w organizacji,
  • co ją wspiera a co rujnuje,
  • jak HR powinien reagować na nadużywanie władzy, mobbing,
  • jakie podejmować działania profilaktyczne, a co robić, gdy coś złego się wydarzy,
  • jak nowoczesny HR może wpływać na morale zespołu, morale organizacji.

Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? 

Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Nowoczesny HR stawia na uczciwość

Do udziału w dyskusji zaproszeni zostali:

Rozmowę poprowadził Dawid Zaraziński, dyrektor komunikacji w meet&grow. Jaki jest przepis ekspertów na nowoczesny HR? Zapraszamy do obejrzenia zapisu rozmowy!

Zielone jest dobre i się opłaca!

Nawet w trudnych gospodarczo czasach, firmy powinny działać ekologicznie i odpowiedzialnie. Z kilku powodów.

Po pierwsze, ochrona środowiska jest ważna, zwłaszcza dla przyszłych pokoleń. Dalej: to się po prostu opłaca. Firmy, które działają ekologicznie, mają większą szansę na pozyskanie klientów. Po trzecie: przyciągają najlepsze talenty.

W nadchodzącej edycji konferencji „Zdrowie i benefity” poszukamy odpowiedzi na pytanie o to, jak zielony HR może wdrażać idee ekologiczne w swojej firmie.

Partnerem/ekspertem naszego serwisu jest eTutor!

Cyfrowe kursy językowe to nowoczesny benefit dla każdego pracownika. Platforma eTutor pozwala uczyć się języka wygodniej, przyjemniej i szybciej. Sztuczna inteligencja, multimedia i personalizacja powodują, że nauka jest bardzo skuteczna. Odbywa się ona we własnym tempie, w dogodnym czasie i bez stresu. eTutor uczy na wszystkich poziomach zaawansowania i zawiera specjalistyczne słownictwo ze wszystkich branż. Polecamy!

LinkedIn
Facebook
Twitter