Materiał z kategorii: ZARZĄDZANIE HR

Nowoczesny HR jako strażnik uczciwości. Rozmowa ekspercka z Kongresu Kadry

Nowoczesny HR nie boi się trudnych tematów.
Nowoczesny HR 34 Kongres Kadry

W etycznej organizacji, której fundamentem są wartości przyjęte przez wszystkich jej członków, działania wspiera się otwartą i przejrzystą komunikacją. Jak pokazują badania, uczciwość to jednocześnie najważniejsza cecha dobrego pracodawcy. Pracownicy cenią transparentność i to już od pierwszego spotkania z pracodawcą, od momentu rekrutacji. Z drugiej strony HR powinien stać na straży nadużywania władzy i przeciwstawiać się złym praktykom.

Podczas debaty eksperckiej, która odbyła się pierwszego dnia 34. edycji Kongresu Kadry zaproszeni praktycy i eksperci rozmawiali o tym:

  • jak budować etyczną kulturę w organizacji,
  • co ją wspiera a co rujnuje,
  • jak HR powinien reagować na nadużywanie władzy, mobbing,
  • jakie podejmować działania profilaktyczne, a co robić, gdy coś złego się wydarzy,
  • jak nowoczesny HR może wpływać na morale zespołu, morale organizacji.

Znasz już nasz cotygodniowy newsletter dla ambitnych praktyków HR? Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Nowoczesny HR stawia na uczciwość

Do udziału w dyskusji zaproszeni zostali:

Rozmowę poprowadził Dawid Zaraziński, dyrektor komunikacji w meet&grow. Jaki jest przepis ekspertów na nowoczesny HR? Zapraszamy do obejrzenia zapisu rozmowy!

To więcej niż wyjątkowe spotkanie!

Już 11 stycznia zapraszamy na drugą edycję Festiwalu Ważnych Spraw. To spotkanie z wyjątkowymi osobami, które pozwoli Ci mądrze zacząć rok. To także idealny prezent dla kogoś bliskiego, współpracowników czy partnerów biznesowych.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie DAVID ALLEN, jeden z najbardziej uznanych, światowych ekspertów ds. produktywności. Twórca popularnej na całym świecie metody Getting Things Done (GTD).

Zostań partnerem naszego serwisu!

To jedno z miejsc, w którym nasi Czytelnicy zobaczą Twoje logo i przeczytają informacje o Twojej firmie. Jeśli więc chcesz dotrzeć do praktyków HR ze swoim przekazem, daj nam znać. Wystarczy, że napiszesz na wspolpraca@meetandgrow.pl

Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter