Poznaj najlepsze wydarzenia dla HR w Polsce!

Od wielu lat organizujemy branżowe konferencje, targi, webinaria. Tworzymy je w duchu mądrego osobistego oraz zawodowego rozwoju. A także networkingu opartego na wiedzy. Oznacza to, że nasze specjalistyczne wydarzenia dla HR są propozycją dla ambitnych liderek i liderów, którzy kierują się ideą nauki przez całe życie. Sprawdź najbliższe wydarzenia – spotkajmy się jak najszybciej!

Najbliższe wydarzenia dla HR

Jeśli chcesz wypromować swoje wydarzenie dla HR – poproś o nasz patronat. Napisz na wspolpraca@meetandgrow.pl.

Nazwa wydarzenia Temat edycji Data Więcej informacji
Expo HR 2024
Sprawdzone rozwiązania dla Twojej kadry!
JUŻ ZA NAMI! - 13 lutego 2024, Warszawa,
Centrum Nauki Kopernik
5. Zdrowie i benefity
PO PIERWSZE: BEZPIECZEŃSTWO.
Czyli dobrostan pracownika od podstaw.
JUŻ ZA NAMI! 19 marca 2024, Warszawa,
Centrum Nauki Kopernik
39. Kongres Kadry
CAŁA KADRA DO JEDNEJ BRAMKI.
Jak grać, żeby razem wygrać biznes.
JUŻ ZA NAMI! 4-5 czerwca Warszawa,
Centrum Nauki Kopernik
Wielki powrót: MEETBENEFIT!
Największy przegląd rynku benefitów i rozwiązań wspierających zdrowie pracownika
23 września 2024, Warszawa,
Centrum Nauki Kopernik
40. Kongres Kadry
PRACA: OD KULTU DO KULTURY
21-22 października 2024, Warszawa,
Centrum Nauki Kopernik
2. ExpoHR
Druga edycja największy w Polsce targów rozwiązań dla HR!
25 lutego 2024, Warszawa,
Centrum Nauki Kopernik
wkrótce
Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? Sprawdź koniecznie!
Dołącz do ponad 1000 ambitnych czytelników – takich jak Ty!

Poznaj marki naszych konferencji dla HR

Kongres Kadry logo

KONGRES KADRY
Najważniejsze wydarzenia dla HR w Polsce

Kongres Kadry odbywa się dwukrotnie w ciągu roku. Zbliżamy się do „czterdziestki”, czyli 40. edycji wydarzenia (!). Tak ogromny i bardzo bogaty bagaż doświadczeń, tysięcy spotkań z uczestnikami, prelegentkami i partnerami biznesowymi. I choć zmieniał się przez lata, tak jak zmieniał się polski HR, Kongres pozostaje najważniejszym wydarzeniem na rozwojowej mapie praktyczek i praktyków HR. Sprawdź, jak się zmienia i dopasowuje do obecnych potrzeb branży.

ZDROWIE I BENEFITY
Fundament społeczności praktyków

Nowa marka spotkań skierowanych do osób zajmujących się tematyką zdrowia i benefitów pozapłacowych. Wydarzenie stanowi także część szerszej oferty rozwojowej – społeczności praktyków zdrowotnych i benefitowych. Tematy kolejnych edycji ustalane są przy współpracy z Radą mentorów oraz współpracującymi z nami partnerami mentorami.

MEETBENEFIT
targi i konferncja

Największy w Polsce, bezstronny i rzetelny przegląd rynku benefitów i rozwiązań wspierających zdrowie pracownika!
W jednym miejscu gromadzimy dostawców produktów i usług dla HR!
Zaoszczędź swój czas i spotkaj liderów branży podczas TARGÓW. Posłuchaj ekspertów i inspirujących wystąpień, dowiedz się co w trawie piszczy – podczas KONFERENCJI. 
Spotykamy się w samym centrum Warszawy! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

EXPO HR

🥇Expo HR to jedyne tego typu spotkanie łączące praktyków HR z liderami rynku rozwiązań wspierających pracę zespołów HR w tworzeniu wspaniałych miejsc pracy.
🤝Expo HR to unikalna platforma nawiązania cennych kontaktów, które podtrzymywane po spotkaniu, mają szansę zaowocować konkretną współpracą biznesową.
👩Expo HR to bezcenna możliwość bezpośredniego spotkania, wspólnego wypicia kawy, luźnej rozmowy, dzielenia się pomysłami – SPOTKANIA, KTÓRE MOŻE PRZERODZIĆ SIĘ W TRWAŁĄ RELACJĘ.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych wydarzeniach?

Aktualne wyzwania

W programie naszych wydarzeń nie ma ogólników i lania wody! Tworzymy agendę przy bliskiej współpracy z praktykami. Dlatego masz gwarancję, że mówimy o rzeczach obecnie ważnych.

Najlepsi prelegenci

Do grona prelegentów naszych wydarzeń dla HR zapraszamy wyłącznie praktyków i ekspertki. Szukamy więc osób, które znają temat najlepiej – bardzo często to dla nich sceniczny debiut.

Mądry networking

Uczestnicy naszych wydarzeń to ambitni liderzy oraz liderki swoich obszarów. Masz więc pewność, że na spotkaniu będą wyłącznie osoby, które warto znać i od których można się wiele nauczyć.

Angażująca formuła

Dbamy, aby formuła naszych wydarzeń (stacjonarnych oraz zdalnych) była angażująca, ciekawa. Dlatego na każdym spotkaniu nie tylko posłuchasz prelegentów, ale również będziesz mieć szansę na wymianę doświadczeń.

Zostań partnerem naszego wydarzenia dla HR!

 • Spotykasz tylko swoich klientów

  W naszych wydarzeniach uczestniczą tylko praktycy HR. W praktyce oznacza to, że dostawców rozwiązań zapraszamy wyłącznie do współpracy partnerskiej. Dbamy więc, abyś docierał ze swoim przekazem do osób, na których ci zależy.

 • Współtworzysz najważniejsze wydarzenia HR

  Jamo meet&grow mamy wieloletnie doświadczenie i cieszymy się zaufaniem dziesiątek współpracujących firm. Dlatego Kongres Kadry i pozostałe organizowane przez nas spotkania są każdego roku najważniejszymi „przystankami” w kalendarzu polskich praktyków HR.

 • Budujesz swój autorytet eksperta

  Pokazujesz się od najlepszej strony: budujesz markę eksperta branżowego, dajesz wartość merytoryczną swoim klientom i sprzedajesz jako zaufany doradca. Jednocześnie umożliwiamy ci organizację niestandardowych działań promocyjnych.

 • Wspierasz społeczność HR

  Dzięki Twojemu zaangażowaniu społeczność HR ma szansę się rozwijać. Wspierając mądre działania HR, poszerzasz też grupę swoich potencjalnych klientów. Dziękujemy!