Relacja z 35. edycji Kongresu Kadry

Poznaj najlepsze wydarzenia dla HR w Polsce!

Od wielu lat organizujemy branżowe konferencje, targi, webinaria. Tworzymy je w duchu mądrego osobistego oraz zawodowego rozwoju. A także networkingu opartego na wiedzy. Oznacza to, że nasze specjalistyczne wydarzenia dla HR są propozycją dla ambitnych liderek i liderów, którzy kierują się ideą nauki przez całe życie. Sprawdź najbliższe wydarzenia – spotkajmy się jak najszybciej!

Najbliższe wydarzenia dla HR

Nazwa wydarzenia Temat edycji Data Więcej informacji
Webinarium+
Mają, ale nie korzystają. Jak zwiększyć partycypację w firmowych programach rozwojowych?
25 kwietnia 2023
37. Kongres Kadry
Zaangażowanie. Tajemnice i recepty
29 maja – 2 czerwca 2023
2. Zdrowie i benefity
TBA
15 czerwca 2023
WKRÓTCE!
3. Zdrowie i benefity
TBA
19 września 2023
WKRÓTCE!
38. Kongres Kadry
HR 2030: kierunki, drogowskazy, przewodnicy
23-24 października 2023
WKRÓTCE!
4. Zdrowie i benefity
TBA
19 listopada 2023
WKRÓTCE!
Jeśli chcesz wypromować swoje wydarzenie dla HR – poproś o nasz patronat. Napisz na redakcja@meetandgrow.pl.
Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? Sprawdź koniecznie!
Dołącz do ponad 1000 ambitnych czytelników – takich jak Ty!

Poznaj marki naszych konferencji dla HR

Wydarzenia dla HR Kongres Kadry

KONGRES KADRY
Najważniejsze wydarzenia dla HR w Polsce

Kongres Kadry odbywa się dwukrotnie w ciągu roku. Zbliżamy się do „czterdziestki”, czyli 40. edycji wydarzenia (!). Tak ogromny i bardzo bogaty bagaż doświadczeń, tysięcy spotkań z uczestnikami, prelegentkami i partnerami biznesowymi. I choć zmieniał się przez lata, tak jak zmieniał się polski HR, Kongres pozostaje najważniejszym wydarzeniem na rozwojowej mapie praktyczek i praktyków HR. Sprawdź, jak się zmienia i dopasowuje do obecnych potrzeb branży.

Wydarzenia dla HR Zdrowie i benefity

ZDROWIE I BENEFITY
Fundament społeczności praktyków

Nowa marka spotkań skierowanych do osób zajmujących się tematyką zdrowia i benefitów pozapłacowych. Łączymy najlepsze rozwiązania stosowane w organizowanych przez nas do tej pory osobnych konferencjach HR: Forum Zdrowie Pracownika i meetbenefit. Wydarzenie stanowi także część szerszej oferty rozwojowej – społeczności praktyków zdrowotnych i benefitowych. Tematy kolejnych edycji ustalane są przy współpracy z Radą mentorów oraz współpracującymi z nami partnerami mentorami.

Webinarium Plus

WEBINARIUM+
Kompaktowe wydarzenia dla HR

Nauczeni doświadczeniem organizacji zdalnych konferencji dla HR, proponujemy naszym uczestnikom i partnerom unikatową formułę rozwojowego spotkania. Na czym ona polega? To trzygodzinne spotkanie, które łączy wystąpienia eksperckie i mentorskie oraz pracę z „kejsami”. Każde webinarium+ dotyczy jednego, praktycznego tematu. Odbywa się wyłącznie zdalnie, realizowane jednak przy użyciu profesjonalnych narzędzi.

Festiwal Ważnych Spraw

FESTIWAL WAŻNYCH SPRAW
W nowy rok z mądrym rozwojem

Kolejny już rok rozpoczynamy od spotkania pod hasłem mądrego rozwoju. Każda edycja Festiwalu dotyczy jednego tematu, ważnego osobiście i społecznie. Wcześniej rozmawialiśmy o społecznej odpowiedzialności, budowaniu pracy z sensem i trudnej relacji z pieniędzmi. Naszymi gośćmi byli między innymi Tomasz Raczek, Adam Bodnar, Ewa Błaszczyk i David Allen.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych wydarzeniach?

Aktualne wyzwania

W programie naszych wydarzeń nie ma ogólników i lania wody! Tworzymy agendę przy bliskiej współpracy z praktykami. Dlatego masz gwarancję, że mówimy o rzeczach obecnie ważnych.

Najlepsi prelegenci

Do grona prelegentów naszych wydarzeń dla HR zapraszamy wyłącznie praktyków i ekspertki. Szukamy więc osób, które znają temat najlepiej – bardzo często to dla nich sceniczny debiut.

Mądry networking

Uczestnicy naszych wydarzeń to ambitni liderzy oraz liderki swoich obszarów. Masz więc pewność, że na spotkaniu będą wyłącznie osoby, które warto znać i od których można się wiele nauczyć.

Angażująca formuła

Dbamy, aby formuła naszych wydarzeń (stacjonarnych oraz zdalnych) była angażująca, ciekawa. Dlatego na każdym spotkaniu nie tylko posłuchasz prelegentów, ale również będziesz mieć szansę na wymianę doświadczeń.

Zostań partnerem naszego wydarzenia dla HR!

 • Spotykasz tylko swoich klientów

  W naszych wydarzeniach uczestniczą tylko praktycy HR. W praktyce oznacza to, że dostawców rozwiązań zapraszamy wyłącznie do współpracy partnerskiej. Dbamy więc, abyś docierał ze swoim przekazem do osób, na których ci zależy.

 • Współtworzysz najważniejsze wydarzenia HR

  Jamo meet&grow mamy wieloletnie doświadczenie i cieszymy się zaufaniem dziesiątek współpracujących firm. Dlatego Kongres Kadry i pozostałe organizowane przez nas spotkania są każdego roku najważniejszymi „przystankami” w kalendarzu polskich praktyków HR.

 • Budujesz swój autorytet eksperta

  Pokazujesz się od najlepszej strony: budujesz markę eksperta branżowego, dajesz wartość merytoryczną swoim klientom i sprzedajesz jako zaufany doradca. Jednocześnie umożliwiamy ci organizację niestandardowych działań promocyjnych.

 • Wspierasz społeczność HR

  Dzięki Twojemu zaangażowaniu społeczność HR ma szansę się rozwijać. Wspierając mądre działania HR, poszerzasz też grupę swoich potencjalnych klientów. Dziękujemy!