Q2'23 – kwartał tematyczny

Lifelong learning w praktyce

Uczenie się przez całe życie pozwala zrozumieć świat!

Jak pokazują badania, jednym z kluczowych wyzwań HR jest rozwój – zarówno własny, jak i na poziomie organizacji. Dlatego w naszym pierwszym kwartale tematycznym zajmujemy się praktycznie i inspirująco tematem lifelong learning, czyli uczeniem się przez całe życie.

Przez trzy najbliższe miesiące (kwiecień-czerwiec 2023) będziemy nie tylko publikować artykuły dotyczące tego zagadnienia. Pod koniec kwartału pojawi się także specjalny numer naszego magazynu elektronicznego „StronaKadry+”. Spotkamy się także podczas wyjątkowego webinarium+, czyli mikro-konferencji, która odbędzie się już 25 kwietnia (online). Szczegóły poniżej. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do obserwowania tej strony oraz zapisu na nasz newsletter dla HR, w którym będziemy powiadamiać o nowych materiałach.

Dziękujemy serdecznie firmie eTutor, która jest partnerem/ekspertem kwartału tematycznego i będzie dzielić się z nami swoim wieloletnim doświadczeniem 👏

partner/ekspert

Platforma eTutor pozwala uczyć się języka wygodniej, przyjemniej i szybciej. Nauka odbywa się ona we własnym tempie, w dogodnym czasie i bez stresu. eTutor uczy na wszystkich poziomach zaawansowania i zawiera specjalistyczne słownictwo ze wszystkich branż.

Opublikowane materiały

Jak technologia zmienia sposób, w jaki się uczymy?

To dzięki rozwoju technologii wdrożenie idei lifelong learningu jest nie tylko ułatwione, ale możliwe. Jak może nam pomóc w uczeniu się przez całe życie?

Czytaj dalej »30 maja 2023

Nauka języka obcego: dlaczego warto, nawet jeśli nie zamierzasz go używać

Nauka języka obcego to recepta na lepszą pracę, zdrowie mentalne i możliwość zamówienia kawy we włoskiej restauracji.

Czytaj dalej »22 maja 2023

Jak się uczyć w praktyce – sprawdzone i konkretne strategie

Chcesz wiedzieć o co chodzi z ChatGPT? A może zamówić kawę we włoskiej knajpce? Super! Zanim się tego nauczysz, sprawdź, jak się uczyć!

Czytaj dalej »8 maja 2023

Dlaczego uczenie się przez całe życie jest tak ważne

Malcolm X, amerykański aktywista społeczny, przekonywał, że „uczenie się jest najważniejszym narzędziem, jakie możesz użyć do zmiany świata”.

Czytaj dalej »4 kwietnia 2023

Webinarium+

Mają, ale nie korzystają. Jak zwiększyć partycypację w firmowych programach rozwojowych?

Pod koniec kwietnia odbyło się webinarium+, czyli wyjątkowa, interaktywna mikro-konferencja. To dwugodzinne spotkanie online, podczas którego rozmawialiśmy na tematy związane z ideą lifelong learning w praktyce.

Mówiliśmy między innymi o tym, jak zwiększyć zaangażowanie w projekty rozwojowe. I dlaczego właściwie pracownicy (i szefowie/szefowe!) nie chcą się uczyć?

partner/ekspert

partnerzy wydarzenia

Małgorzata Bieniaszewska

Właścicielka, MB Pneumatyka

Iwona Golonko

Iwona Golonko

Prezeska zarządu, Maroney Group

Łukasz Sennik

Łukasz Sennik

Head of Studies, eTutor

Dawid Zaraziński

Dawid Zaraziński

Dyrektor programowy, meet&grow