Materiał z kategorii: ZARZĄDZANIE HR

Kariera w HR: jak zaprojektować swoją zawodową ścieżkę (prelekcja z Kongresu Kadry)

To może być przygoda życia! Ale dobra kariera w HR wymaga dobrego planu. Jak się do niego zabrać?
Miniaturka do tekstu Kariera w HR

Jest takie branżowe powiedzenie: można zrobić zły film na podstawie świetnego scenariusza, ale nigdy dobrego filmu na bazie złego. Wydaje się, że podobnie jest z naszym życiem zawodowym. Udana, dająca poczucie satysfakcji kariera w HR wymaga dobrego, przemyślanego planu.

Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? 

Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Satysfakcjonująca kariera w HR czeka!

Dlatego bardzo serdecznie zachęcamy do obejrzenia wystąpienia Agnieszki Jurkowskiej. Podczas niedawnego, 33 już Kongresu Kadry, ekspertka zaprezentowała praktyczne podejście do budowania swojej ścieżki zawodowej.

Agnieszka Jurkowska

Agnieszka Jurkowska

Executive Recruitment CEE, Career Coach, autorka podcastu „Scenariusze Kariery” w Inside Skills. Związana z branżą doradztwa personalnego od ponad 15 lat. Specjalizuje się w projektach z obszaru rekrutacji, outplacementu i rozwoju kariery zawodowej. Prelegentka 33. Kongresu Kadry.

Jak czytamy w opisie wystąpienia:

„Zdaniem scenarzystów, dobry scenariusz filmowy to taki, który angażuje, taki, który potrafi zaskoczyć, taki, który uczy czegoś ważnego. Dobry scenariusz to taki, z którego powstaje dobry film. Film, który chce się oglądać i na którego nie szkoda czasu.

Jeśli porównamy dobry film do spełnionego życia zawodowego, to czego oczekujemy od scenariusza własnej kariery? Na ile przygotowując strategię własnego działania, pozwalamy sobie, jak przy tworzeniu dobrego scenariusza filmowego, na uruchomienie wyobraźni, burzy mózgów i patrzenia z różnych perspektyw?”.

Z zapisu prelekcji dowiedzieć można się między innymi:

  • czym wyróżnia się dobrze zaprojektowana kariera w HR,
  • od czego zacząć – bez względu na miejsce, w którym jesteś teraz,
  • jakie konkretne kroki pomogą w realizacji celów zawodowych,
  • jakie umiejętności warto rozwijać na ścieżce HR.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia materiału wideo. Dobra kariera w HR czeka!

Nagranie prelekcji z Kongresu Kadry

Zielone jest dobre i się opłaca!

Nawet w trudnych gospodarczo czasach, firmy powinny działać ekologicznie i odpowiedzialnie. Z kilku powodów.

Po pierwsze, ochrona środowiska jest ważna, zwłaszcza dla przyszłych pokoleń. Dalej: to się po prostu opłaca. Firmy, które działają ekologicznie, mają większą szansę na pozyskanie klientów. Po trzecie: przyciągają najlepsze talenty.

W nadchodzącej edycji konferencji „Zdrowie i benefity” poszukamy odpowiedzi na pytanie o to, jak zielony HR może wdrażać idee ekologiczne w swojej firmie.

Partnerem/ekspertem naszego serwisu jest eTutor!

Cyfrowe kursy językowe to nowoczesny benefit dla każdego pracownika. Platforma eTutor pozwala uczyć się języka wygodniej, przyjemniej i szybciej. Sztuczna inteligencja, multimedia i personalizacja powodują, że nauka jest bardzo skuteczna. Odbywa się ona we własnym tempie, w dogodnym czasie i bez stresu. eTutor uczy na wszystkich poziomach zaawansowania i zawiera specjalistyczne słownictwo ze wszystkich branż. Polecamy!

LinkedIn
Facebook
Twitter