Materiał z kategorii: ZARZĄDZANIE HR

Kariera w HR: jak zaprojektować swoją zawodową ścieżkę (prelekcja z Kongresu Kadry)

To może być przygoda życia! Ale dobra kariera w HR wymaga dobrego planu. Jak się do niego zabrać?
Miniaturka do tekstu Kariera w HR

Jest takie branżowe powiedzenie: można zrobić zły film na podstawie świetnego scenariusza, ale nigdy dobrego filmu na bazie złego. Wydaje się, że podobnie jest z naszym życiem zawodowym. Udana, dająca poczucie satysfakcji kariera w HR wymaga dobrego, przemyślanego planu.

Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Satysfakcjonująca kariera w HR czeka!

Dlatego bardzo serdecznie zachęcamy do obejrzenia wystąpienia Agnieszki Jurkowskiej. Podczas niedawnego, 33 już Kongresu Kadry, ekspertka zaprezentowała praktyczne podejście do budowania swojej ścieżki zawodowej.

Agnieszka Jurkowska

Agnieszka Jurkowska

Executive Recruitment CEE, Career Coach, autorka podcastu „Scenariusze Kariery” w Inside Skills. Związana z branżą doradztwa personalnego od ponad 15 lat. Specjalizuje się w projektach z obszaru rekrutacji, outplacementu i rozwoju kariery zawodowej. Prelegentka 33. Kongresu Kadry.

Jak czytamy w opisie wystąpienia:

„Zdaniem scenarzystów, dobry scenariusz filmowy to taki, który angażuje, taki, który potrafi zaskoczyć, taki, który uczy czegoś ważnego. Dobry scenariusz to taki, z którego powstaje dobry film. Film, który chce się oglądać i na którego nie szkoda czasu.

Jeśli porównamy dobry film do spełnionego życia zawodowego, to czego oczekujemy od scenariusza własnej kariery? Na ile przygotowując strategię własnego działania, pozwalamy sobie, jak przy tworzeniu dobrego scenariusza filmowego, na uruchomienie wyobraźni, burzy mózgów i patrzenia z różnych perspektyw?”.

Z zapisu prelekcji dowiedzieć można się między innymi:

  • czym wyróżnia się dobrze zaprojektowana kariera w HR,
  • od czego zacząć – bez względu na miejsce, w którym jesteś teraz,
  • jakie konkretne kroki pomogą w realizacji celów zawodowych,
  • jakie umiejętności warto rozwijać na ścieżce HR.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia materiału wideo. Dobra kariera w HR czeka!

Nagranie prelekcji z Kongresu Kadry

Kongres Kadry: wrogowie i sprzymierzeńcy

👹 Nikt Cię przed nimi nie ostrzega. Nikt nie mówi, jak sobie z nimi poradzić. Pojawiają się nagle i przewracają Twój świat do góry nogami. Ukryci wrogowie HR.

🤲 Kiedy myślisz, że to koniec – pojawia się ratunek. W natłoku spraw i pożarów do ugaszenia, podają pomocną dłoń. Nie wiesz, że możesz liczyć na ich pomoc. Nieoczekiwani sprzymierzeńcy.

Sprawdź wyjątkowy program 36. Kongresu Kadry. Widzimy się już w październiku!

Zostań partnerem naszego serwisu!

To jedno z miejsc, w którym nasi Czytelnicy zobaczą Twoje logo i przeczytają informacje o Twojej firmie. Jeśli więc chcesz dotrzeć do praktyków HR ze swoim przekazem, daj nam znać. Wystarczy, że napiszesz na wspolpraca@meetandgrow.pl

LinkedIn
Facebook
Twitter