Materiał z kategorii: ZDROWIE PRACOWNIKA

Zdrowie w firmie: jak stworzyć program medyczny dla wellbeingu [Forum Zdrowie Pracownika]

Jak efektywnie współpracować z partnerem, który pomoże stworzyć i wdrożyć program zdrowie w firmie?

Z tego tekstu dowiesz się:

👉 W jaki sposób zmienia się oferta dostawców usług medycznych? Jak na te zmiany wpłynęła pandemia?
👉 Jak wygląda współpraca z partnerem, który pomoże stworzyć i wdrożyć program zdrowie w firmie?
👉 Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze dostawcy usług medycznych.

Zdrowie w firmie – Kamil Krukowski

Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Podczas listopadowego Forum Zdrowie Pracownika mówiliśmy o tym, jak wellbeing staje się kluczowym obszarem działalności firm. Jak bowiem pokazują badania i liczne doświadczenia: dbanie o dobrostan pracowników po prostu się opłaca.

Kamil Krukowski, ekspert z Funk International Polska, zauważył podczas swojej prelekcji, że programy prozdrowotne to nie tylko wyraz dobrych intencji pracodawców. Zdrowie w firmie się po prostu opłaca. Programy tego typu oznaczają dla organizacji między innymi niższe koszty zastępowania pracowników, wyższe morale, lepszą efektywność i mniej pomyłek, skrócenie zwolnień.

Ekspert w swoim wystąpieniu przedstawił zalety tworzenia programów prywatnej opieki medycznej. Najefektywniejsza będzie przy tym współpraca z partnerem, który pomoże nie tylko zdiagnozować potrzeby, ale również zebrać oferty dostawców medycznych. Da jednocześnie rekomendację i pomoże we wdrożeniu i dalszej obsłudze programu.

Zapraszamy do obejrzenia prelekcji Kamila Krukowskiego z Forum Zdrowie Pracownika.

Hybrydowa rewolucja już tu jest!

Większość pracowników chce pracować z domu kilka dni w tygodniu. Największe wyzwanie to sprawnie – i z korzyścią dla biznesu – połączyć świat zdalny i stacjonarny.

Czas więc na HYBRYDOWY HR! Temu zagadnieniu poświęcona będzie wiosenna edycja KONGRESU KADRY – najważniejszego wydarzenia dla branży HR w Polsce!

👉 Czym jest praca hybrydowa i na jakie aspekty warto zwrócić uwagę?

👉 Co zdecyduje o powodzeniu wdrożenia pracy hybrydowej?

👉 Jak z wdrażaniem pracy zdalnej radzą sobie doświadczeni praktycy HR?

Zdrowie w firmie: wideo z prelekcji

Kamil Krukowski

Kamil Krukowski

Broker ubezpieczeniowy, Key Account Manager w Funk International Polska.

Od 2009 r. pracuje w branży ubezpieczeniowej. W lutym 2012 r. złożył egzamin brokerski przed Komisją Nadzoru Finansowego. Zdobywał doświadczenie zarówno w kancelariach krajowych jak i korporacyjnych, gdzie odpowiadał za obsługę klientów lokalnych i międzynarodowych. Specjalizuje się w zarządzaniu benefitami pracowniczymi w zakresie ubezpieczeń na życie i opieki medycznej. Na co dzień obsługuje klienta kluczowego, przeprowadza przetargi komercyjne, wdraża programy pracownicze i nadzoruje wykonanie umów przez dostawców.

Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter