Materiał z kategorii: ZARZĄDZANIE HR

Silny HR – to znaczy jaki? Rozmowa ekspercka z Kongresu Kadry

Silny HR to silna organizacja.
Silny HR 34 Kongres Kadry

W czasach, w których częste i nagłe zmiany stają się normą, siła ta przejawia się w proaktywności i kreatywności, które umożliwiają rozwój. Skupienie na potrzebach pracowników, bycie bardziej „ludzkim”, stają się coraz ważniejsze. Potrzebujemy więcej odporności, elastyczności – a to przekłada się na nowe zadania działów HR.

Podczas debaty eksperckiej, która odbyła się pierwszego dnia 34. edycji Kongresu Kadry zaproszeni praktycy i eksperci rozmawiali o tym:

  • Dlaczego właśnie dzisiaj organizacjom potrzebny jest silny HR?
  • Co decyduje o tym, że możemy mówić o silnym HR?
  • Jak budować siłę HR-u w organizacji?
  • Jak udowodnić, że HR jest kluczowym partnerem dla biznesu z realnym wpływem na wyniki?

Znasz już nasz cotygodniowy newsletter dla ambitnych praktyków HR? Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Eksperci zdradzają przepis na silny HR

Do udziału w dyskusji zaproszeni zostali:

Rozmowę poprowadził Piotr Szymczak, dyrektor sprzedaży w meet&grow.

To więcej niż wyjątkowe spotkanie!

Już 11 stycznia zapraszamy na drugą edycję Festiwalu Ważnych Spraw. To spotkanie z wyjątkowymi osobami, które pozwoli Ci mądrze zacząć rok. To także idealny prezent dla kogoś bliskiego, współpracowników czy partnerów biznesowych.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie DAVID ALLEN, jeden z najbardziej uznanych, światowych ekspertów ds. produktywności. Twórca popularnej na całym świecie metody Getting Things Done (GTD).

Zostań partnerem naszego serwisu!

To jedno z miejsc, w którym nasi Czytelnicy zobaczą Twoje logo i przeczytają informacje o Twojej firmie. Jeśli więc chcesz dotrzeć do praktyków HR ze swoim przekazem, daj nam znać. Wystarczy, że napiszesz na wspolpraca@meetandgrow.pl

Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter