Materiał z kategorii: ZARZĄDZANIE HR

Czas na odważny HR: taka była 34. edycja Kongresu Kadry!

Bilsko 40 ekspertów i praktyków, wysokie oceny wystąpień. I ogólna zgoda: warto rozmawiać o tym, że czas na silny, uczciwy i odważny HR!
Grafika do tekstu Odważny HR 34KK

W listopadzie 2021 odbyła się już 34. edycja Kongresu Kadry. To święto praktyków HR, święto Kadry! Hasło tej edycji brzmiało: Siła, odwaga uczciwość. Była to doskonała okazja do rozmów o tym, czym te wartości są i jak praktycznie je realizować.

Znasz już nasz cotygodniowy newsletter dla ambitnych praktyków HR? Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Odważny HR rozmawia i działa

Monika Nowacka- Şahin, dyrektorka programowa Kongresu Kadry i CEO marki meet&grow, zapraszała praktyków HR do celebracji wartości o kluczowym znaczeniu. Pokazywała, że dziś jest najlepszy czas, aby rozmawiać o tym, jak potrzebny jest odważny HR.

Podczas naszych wydarzeń – w tym Kongresu Kadry – staramy się łączyć dwie rzeczywistości. Z jednej strony: nowoczesność. Prezentujemy innowacyjne rozwiązania czy inspirujące przykłady wdrożeń nowych idei. Druga rzeczywistość to coś, co nazywamy fundamentami. To nieustanne przypominanie, dlaczego HR jest tak wyjątkowym obszarem biznesowym – mówiła.

Tak też było podczas tego Kongresu Kadry. Obok aktualnych tematów – jak praca hybrydowa, zdrowie w organizacji czy instytucja sygnalisty – mówiliśmy o etyce w działaniu czy silnych zespołach. Odważny HR owy kontekst ubogacali goście z odmiennych światów. Ta wielość kontekstów była zawsze wyróżnikiem Kongresu Kadry.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji wideo z 34. edycji Kongresu Kadry. Pokazujemy w nim trochę ujęć od kuchni.

Nie byłoby Kongresu bez gości i partnerów

Na wirtualnej scenie Kongresu Kadry stanęło blisko 40 gości. Byli to nie tylko praktycy HR, ale także eksperci w swoich obszarach oraz goście specjalni. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się mini-wykłady Tadeusza Gadacza, filozofa, profesor w AGH w Krakowie. Otwierały one każdy dzień Kongresu i mocno pobudzały intelektualnie. Dostały one maksymalną ocenę od uczestników (5.0 w pięciostopniowej skali). Podobnym zainteresowaniem i maksymalnymi notami cieszyły się wystąpienia Michała Worocha („Wheelchairtrip – 371 dni z Ziemi Ognistej na Alaskę”) oraz Sylwii Królikowskiej na zakończenie Kongresu („Jak mieć odwagę być silnym i uczciwym – z przesłaniem dla HR”).

Średnia ocen wszystkich wystąpień wyniosła 4,6. Jesteśmy dumni, że tak wysoko oceniony został program merytoryczny Kongresu!

W sposób szczególny dziękujemy firmom, które wsparły nas w realizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Ambitny i odważny HR wspierali z nami: Benefit Systems, Grupa ODITK, GTD Polska, House of Skills, Indeed, Kinnarps Polska, SmartLunch, Teta HR (Unit4 Polska), Domański Zakrzewski Palinka, eTutor, Maroney, Medicover Zdrowa Firma, Solution Sp. z o.o., Sun & Snow, Wellbeing Polska, CoachWise, Experience Institute, Instytut Kontekstów Pracy, Sektorowa Rada ds. Kompetencji Finanse, Poradnik Przedsiębiorcy. Dziękujemy!

To więcej niż wyjątkowe spotkanie!

Już 11 stycznia zapraszamy na drugą edycję Festiwalu Ważnych Spraw. To spotkanie z wyjątkowymi osobami, które pozwoli Ci mądrze zacząć rok. To także idealny prezent dla kogoś bliskiego, współpracowników czy partnerów biznesowych.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie DAVID ALLEN, jeden z najbardziej uznanych, światowych ekspertów ds. produktywności. Twórca popularnej na całym świecie metody Getting Things Done (GTD).

Zobacz wybrane prelekcje!

Uczestnicy Kongresu Kadry mogą oglądać zapisy wszystkich prelekcji do 30 listopada. Wszyscy dostali też małą książeczkę z notatkami z każdego wystąpienia. To bardzo przydatne narzędzie, jeśli chce się do jakieś myśli szybko wrócić.

Aby zaś dać Wam poczuć „smak” Kongresu, udostępniamy kilka prelekcji oraz notatek z Kongresu. Znajdziecie je w tym miejscu:

Już niedługo poinformujemy o planach na kolejne edycje Kongresu Kadry. Premierowo o naszych projektach dowiadują się czytelniczki i czytelnicy newslettera dla praktyków HR. Zachęcamy do zapisania się!

Czy pamiętasz z artykułu...

Jaka była średnia ocena wszystkich prelekcji 34. Kongresu Kadry?

4,6 na 5 możliwych! Świetny wynik, prawda? 🙂

Zostań partnerem naszego serwisu!

To jedno z miejsc, w którym nasi Czytelnicy zobaczą Twoje logo i przeczytają informacje o Twojej firmie. Jeśli więc chcesz dotrzeć do praktyków HR ze swoim przekazem, daj nam znać. Wystarczy, że napiszesz na wspolpraca@meetandgrow.pl

Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter