Materiał z kategorii: ZARZĄDZANIE HR

Odwaga menedżerska – na czym polega i jak ją rozwijać? Rozmowa ekspercka z Kongresu Kadry

Czas na odważny HR. Taki, który bierze odpowiedzialność. Czym jest odwaga menedżerska
Odwaga menedżerska 34 Kongres Kadry

Odważny HR pokazuje nieszablonowe myślenie i kwestionuje przyjęte założenia. Przeciwstawia się złym praktykom (na przykład mobbingowi). Jednocześnie wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ważna będzie odwaga w ich nowej, menedżerskiej roli. W pewien sposób biorą przecież na siebie odpowiedzialność za innych, za swój zespół. 

Podczas debaty eksperckiej, która odbyła się pierwszego dnia 34. edycji Kongresu Kadry zaproszeni praktycy i eksperci rozmawiali o tym:

  • na czym polega odwaga menedżerska,
  • co może pomóc menedżerom podejmować odważne decyzje,
  • jak rozwijać własną odwagę menedżerską.

Znasz już nasz cotygodniowy newsletter dla ambitnych praktyków HR? Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Odwaga menedżerska okiem ekspertów

Do udziału w dyskusji zaproszeni zostali:

Rozmowę poprowadziła Zyta Machnicka, CEO, główna specjalistka od EB i trenerka w hub edukacyjny Lightness. Czym dla zaproszonych gości jest odwaga menedżerska? Zapraszamy do obejrzenia zapisu rozmowy!

To więcej niż wyjątkowe spotkanie!

Już 11 stycznia zapraszamy na drugą edycję Festiwalu Ważnych Spraw. To spotkanie z wyjątkowymi osobami, które pozwoli Ci mądrze zacząć rok. To także idealny prezent dla kogoś bliskiego, współpracowników czy partnerów biznesowych.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie DAVID ALLEN, jeden z najbardziej uznanych, światowych ekspertów ds. produktywności. Twórca popularnej na całym świecie metody Getting Things Done (GTD).

Zostań partnerem naszego serwisu!

To jedno z miejsc, w którym nasi Czytelnicy zobaczą Twoje logo i przeczytają informacje o Twojej firmie. Jeśli więc chcesz dotrzeć do praktyków HR ze swoim przekazem, daj nam znać. Wystarczy, że napiszesz na wspolpraca@meetandgrow.pl

Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter