Materiał z kategorii: ZARZĄDZANIE HR

Silny HR – to znaczy jaki? Rozmowa ekspercka z Kongresu Kadry

Silny HR to silna organizacja.
Silny HR 34 Kongres Kadry

W czasach, w których częste i nagłe zmiany stają się normą, siła ta przejawia się w proaktywności i kreatywności, które umożliwiają rozwój. Skupienie na potrzebach pracowników, bycie bardziej „ludzkim”, stają się coraz ważniejsze. Potrzebujemy więcej odporności, elastyczności – a to przekłada się na nowe zadania działów HR.

Podczas debaty eksperckiej, która odbyła się pierwszego dnia 34. edycji Kongresu Kadry zaproszeni praktycy i eksperci rozmawiali o tym:

  • Dlaczego właśnie dzisiaj organizacjom potrzebny jest silny HR?
  • Co decyduje o tym, że możemy mówić o silnym HR?
  • Jak budować siłę HR-u w organizacji?
  • Jak udowodnić, że HR jest kluczowym partnerem dla biznesu z realnym wpływem na wyniki?

Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Eksperci zdradzają przepis na silny HR

Do udziału w dyskusji zaproszeni zostali:

Rozmowę poprowadził Piotr Szymczak, dyrektor sprzedaży w meet&grow.

Kongres Kadry: wrogowie i sprzymierzeńcy

👹 Nikt Cię przed nimi nie ostrzega. Nikt nie mówi, jak sobie z nimi poradzić. Pojawiają się nagle i przewracają Twój świat do góry nogami. Ukryci wrogowie HR.

🤲 Kiedy myślisz, że to koniec – pojawia się ratunek. W natłoku spraw i pożarów do ugaszenia, podają pomocną dłoń. Nie wiesz, że możesz liczyć na ich pomoc. Nieoczekiwani sprzymierzeńcy.

Sprawdź wyjątkowy program 36. Kongresu Kadry. Widzimy się już w październiku!

Zostań partnerem naszego serwisu!

To jedno z miejsc, w którym nasi Czytelnicy zobaczą Twoje logo i przeczytają informacje o Twojej firmie. Jeśli więc chcesz dotrzeć do praktyków HR ze swoim przekazem, daj nam znać. Wystarczy, że napiszesz na wspolpraca@meetandgrow.pl

LinkedIn
Facebook
Twitter