Materiał z kategorii: MĄDRE BENEFITY

Sprawdź się! Pytamy o efektywność benefitów i nie tylko [TRUDNY QUIZ]

Czy wiesz, ile firm w Polsce mierzy efektywność benefitów? I kto ceni je bardziej: młodsi czy starsi pracownicy?
Grafika do tekstu quiz efektywność benefitów

Przygotowujemy kolejną edycję forum Meetbenefit oraz publikację elektroniczną poświęconą tematyce benefitów pozapłacowych. To dla nas czas intensywnych lektur. Czytamy dostępne raporty, opisy wdrożeń, wywiady z ekspertami. Zdobywamy wiedzę!

Znasz już nasz cotygodniowy newsletter dla ambitnych praktyków HR? Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Trudne wyzwanie czeka!

Jedną z form zabawy wiedzą są quizy. Wiemy, że cieszą się Waszym zainteresowaniem o czym świadczy popularność wcześniejszych: quizu o zdrowiu psychicznym (średni wynik: 2,5 na 5 możliwych do zdobycia punktów) i zdrowym miejscu pracy (2,6 na 6 punktów). Dlatego czas na nowy! Tym razem o benefitach pozapłacowych. Wśród tematów pytań znalazły się między innymi: efektywność benefitów, świadczenia w pracy zdalnej czy znaczeniu benefitów w kontekście zmiany pracy.

Pytań jest pięć, uzyskać więc można pięć punktów. Zachęcamy do sprawdzenia się i podzielenia się wynikiem pod tym postem na LinkedIn.

A jeśli temat benefitów pozapłacowych jest dla Ciebie interesujący, koniecznie sprawdź szczegóły najbliższej edycji Meetbenefit, wydarzenia w całości poświęconego tej właśnie tematyce.

Efektywność benefitów – rozwiąż quiz!

Aby rozwiązać nasz krótki i trudny test wystarczy kliknąć poniższy przycisk. Po udzieleniu odpowiedzi od razu dostępne będą wyniki. Quiz jest oczywiście całkowicie anonimowy!

Sprawdź swoją wiedzę o benefitach pozapłacowych. Wypełnij trudny quiz!

CZY TWOJE BENEFITY SĄ EFEKTYWNE?

Już 22 września br. zapraszamy na forum Meetbenefit, wydarzenie w całości poświęcone tematowi benefitów pozapłacowych. W tej edycji wydarzenia porozmawiamy o efektywności benefitów – jak ją mierzyć, jak wyciągać dobre wnioski, jak budować komunikację wokół posiadanych benefitów.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej. Możesz wybrać więc wariant wygodny dla siebie: stacjonarny (w warszawskim Centrum Nauki Kopernik) lub online.

Poznaj szczegóły wydarzenia, tematy oraz zaproszonych gości. Nie może Cię tam zabraknąć!

Zostań partnerem naszego serwisu!

To jedno z miejsc, w którym nasi Czytelnicy zobaczą Twoje logo i przeczytają informacje o Twojej firmie. Jeśli więc chcesz dotrzeć do praktyków HR ze swoim przekazem, daj nam znać. Wystarczy, że napiszesz na wspolpraca@meetandgrow.pl

Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter