Materiał z kategorii: MĄDRE BENEFITY

Sprawdź się! Pytamy o efektywność benefitów i nie tylko [TRUDNY QUIZ]

Czy wiesz, ile firm w Polsce mierzy efektywność benefitów? I kto ceni je bardziej: młodsi czy starsi pracownicy?
Grafika do tekstu quiz efektywność benefitów

Przygotowujemy kolejną edycję forum Meetbenefit oraz publikację elektroniczną poświęconą tematyce benefitów pozapłacowych. To dla nas czas intensywnych lektur. Czytamy dostępne raporty, opisy wdrożeń, wywiady z ekspertami. Zdobywamy wiedzę!

Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? 

Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Trudne wyzwanie czeka!

Jedną z form zabawy wiedzą są quizy. Wiemy, że cieszą się Waszym zainteresowaniem o czym świadczy popularność wcześniejszych: quizu o zdrowiu psychicznym (średni wynik: 2,5 na 5 możliwych do zdobycia punktów) i zdrowym miejscu pracy (2,6 na 6 punktów). Dlatego czas na nowy! Tym razem o benefitach pozapłacowych. Wśród tematów pytań znalazły się między innymi: efektywność benefitów, świadczenia w pracy zdalnej czy znaczeniu benefitów w kontekście zmiany pracy.

Pytań jest pięć, uzyskać więc można pięć punktów. Zachęcamy do sprawdzenia się i podzielenia się wynikiem pod tym postem na LinkedIn.

A jeśli temat benefitów pozapłacowych jest dla Ciebie interesujący, koniecznie sprawdź szczegóły najbliższej edycji Meetbenefit, wydarzenia w całości poświęconego tej właśnie tematyce.

Efektywność benefitów – rozwiąż quiz!

Aby rozwiązać nasz krótki i trudny test wystarczy kliknąć poniższy przycisk. Po udzieleniu odpowiedzi od razu dostępne będą wyniki. Quiz jest oczywiście całkowicie anonimowy!

Sprawdź swoją wiedzę o benefitach pozapłacowych. Wypełnij trudny quiz!

Jak zaplanować swoją karierę w benefitach?

Benefity pełnią coraz ważniejszą rolę w organizacjach. Firmy potrzebują specjalistów, którzy nie tylko wybiorą konkretne rozwiązania, ale stworzą i będą nadzorować całą politykę benefitową.

Jeśli zastanawiasz się jak planować swój rozwój zawodowy, jakimi ścieżkami specjalizacji można podążać w obszarze benefitów pozapłacowych oraz jak zmieni się rynek benefitów w najbliższym czasie i jakie benefity będą odporne na kryzys – mamy dla Ciebie wyjątkowe zaproszenie!

Już 24 listopada podczas konferencji Meetbenefit porozmawiamy o tym, jak mądrze planować swoją karierę w obszarze benefitów.

Dołącz do wydarzenia online. Udział jest bezpłatny!

Partnerem/ekspertem naszego serwisu jest eTutor!

Cyfrowe kursy językowe to nowoczesny benefit dla każdego pracownika. Platforma eTutor pozwala uczyć się języka wygodniej, przyjemniej i szybciej. Sztuczna inteligencja, multimedia i personalizacja powodują, że nauka jest bardzo skuteczna. Odbywa się ona we własnym tempie, w dogodnym czasie i bez stresu. eTutor uczy na wszystkich poziomach zaawansowania i zawiera specjalistyczne słownictwo ze wszystkich branż. Polecamy!

LinkedIn
Facebook
Twitter