Materiał z kategorii: MĄDRE BENEFITY

Sprawdź się! Pytamy o efektywność benefitów i nie tylko [TRUDNY QUIZ]

Czy wiesz, ile firm w Polsce mierzy efektywność benefitów? I kto ceni je bardziej: młodsi czy starsi pracownicy?
Grafika do tekstu quiz efektywność benefitów

Przygotowujemy kolejną edycję forum Meetbenefit oraz publikację elektroniczną poświęconą tematyce benefitów pozapłacowych. To dla nas czas intensywnych lektur. Czytamy dostępne raporty, opisy wdrożeń, wywiady z ekspertami. Zdobywamy wiedzę!

Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Trudne wyzwanie czeka!

Jedną z form zabawy wiedzą są quizy. Wiemy, że cieszą się Waszym zainteresowaniem o czym świadczy popularność wcześniejszych: quizu o zdrowiu psychicznym (średni wynik: 2,5 na 5 możliwych do zdobycia punktów) i zdrowym miejscu pracy (2,6 na 6 punktów). Dlatego czas na nowy! Tym razem o benefitach pozapłacowych. Wśród tematów pytań znalazły się między innymi: efektywność benefitów, świadczenia w pracy zdalnej czy znaczeniu benefitów w kontekście zmiany pracy.

Pytań jest pięć, uzyskać więc można pięć punktów. Zachęcamy do sprawdzenia się i podzielenia się wynikiem pod tym postem na LinkedIn.

A jeśli temat benefitów pozapłacowych jest dla Ciebie interesujący, koniecznie sprawdź szczegóły najbliższej edycji Meetbenefit, wydarzenia w całości poświęconego tej właśnie tematyce.

Efektywność benefitów – rozwiąż quiz!

Aby rozwiązać nasz krótki i trudny test wystarczy kliknąć poniższy przycisk. Po udzieleniu odpowiedzi od razu dostępne będą wyniki. Quiz jest oczywiście całkowicie anonimowy!

Sprawdź swoją wiedzę o benefitach pozapłacowych. Wypełnij trudny quiz!

Jak przy współpracy z dostawcą skutecznie wprowadzać benefity?

Polityka benefitowa to coś znacznie więcej niż strategia i wybór odpowiednich benefitów. Pod uwagę wziąć należy także proces wdrożenia. W tym procesie bardzo ważny jest sam wybór właściwego dostawcy.

O tym, jak z sukcesem przeprowadzić wdrożenie przy udziale dostawcy i jakich błędów unikać porozmawiamy już 20 września podczas konferencji MeetBenefit.

Dołącz do stacjonarnego wydarzenia. Udział jest bezpłatny!

Zostań partnerem naszego serwisu!

To jedno z miejsc, w którym nasi Czytelnicy zobaczą Twoje logo i przeczytają informacje o Twojej firmie. Jeśli więc chcesz dotrzeć do praktyków HR ze swoim przekazem, daj nam znać. Wystarczy, że napiszesz na wspolpraca@meetandgrow.pl

LinkedIn
Facebook
Twitter