Materiał z kategorii: ZDROWIE PRACOWNIKA

Dagmara Seliga-Krawczyńska: Jak dbać o dobrostan pracowników [prelekcja]

Jakie czynniki mają kluczową rolę w tworzeniu bezpiecznego środowiska pracy nakierowanego na dobrostan pracowników?

Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? Sprawdź koniecznie! Już dziś dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Dagmara Seliga-Krawczyńska: dobrostan pracowników wynika z jakości przywództwa

Obecna rzeczywistość to nieustanne zmiany i wyzwania. Fundamenty naszego życia, które jeszcze niedawno uznawaliśmy za stałe i niezmienne – dzisiaj ulegają transformacji. Dotyczy to również naszej pracy – przekonuje ekspertka.

Podczas swojego wystąpienia na 36. edycji Kongresu Kadry (październik 2022) mówiła również czym jest autentyczne, ludzkie przywództwo i jak wpływa na szeroko rozumiany dobrostan pracowników.

Tego typu przywództwo, przekonywała prelegentka, u swoich podstaw ma działanie z głębszym celem i wartościami, które pozwalają liderom i zespołom na prawdziwe wyrażanie siebie. Kolejnymi składnikami zdrowego przywództwa są empatia i adaptacyjność.

Dagmara Seliga-Krawczyńska

Jest psycholożką, coachem ICC, certyfikowaną trenerką biznesu, liderką wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowym środowisku biznesowym w regionalnych rolach HR. Jestem jedną z trzech certyfikowanych w Polsce facylitatorek metody Playing Big Tary Mohr.

Zobacz prelekcję ekspercką!

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wystąpienia. Dowiedzieć się z niego można między innymi:

  • W jaki sposób, w obliczu tych zmian zadbać o komfort i dobrostan pracowników?
  • Jakie czynniki mają kluczową rolę w tworzeniu bezpiecznego środowiska pracy?
  • Kto i co sprawia, że jesteśmy zmotywowani i czerpiemy satysfakcję ze swoich codziennych obowiązków?
  • Dlaczego siła i odporność psychiczna są kompetencjami, w które powinniśmy inwestować?

Zielone jest dobre i się opłaca!

Nawet w trudnych gospodarczo czasach, firmy powinny działać ekologicznie i odpowiedzialnie. Z kilku powodów.

Po pierwsze, ochrona środowiska jest ważna, zwłaszcza dla przyszłych pokoleń. Dalej: to się po prostu opłaca. Firmy, które działają ekologicznie, mają większą szansę na pozyskanie klientów. Po trzecie: przyciągają najlepsze talenty.

W nadchodzącej edycji konferencji „Zdrowie i benefity” poszukamy odpowiedzi na pytanie o to, jak zielony HR może wdrażać idee ekologiczne w swojej firmie.

Zostań partnerem naszego serwisu!

To jedno z miejsc, w którym nasi Czytelnicy zobaczą Twoje logo i przeczytają informacje o Twojej firmie. Jeśli więc chcesz dotrzeć do praktyków HR ze swoim przekazem, daj nam znać. Wystarczy, że napiszesz na wspolpraca@meetandgrow.pl

LinkedIn
Facebook
Twitter