Uprzedzenia w rekrutacji: jak je eliminować (prelekcja z Kongresu Kadry)

Zobacz wystąpienie eksperckie z Kongresu Kadry!

Jakie myśli towarzyszą Ci, kiedy rozpoczynasz proces rekrutacyjny? Jak definiujesz jego sukces? Co jest dla Ciebie ważniejsze: szybkie zamknięcie czy dokładny wybór najlepszego kandydata?

Jakichkolwiek udzielasz odpowiedzi na powyższe pytania jedno jest pewne: rekrutacja to wymagający i czasochłonny proces. Pomagamy sobie nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, wykorzystujemy lekcje ze rosnącego doświadczenia… Czekają nas jednak wyzwania – czasem z takich niebezpieczeństw nie zdajemy sobie nawet sprawy.

Danny Stacy

Senior Recruitment Evangelist, Indeed

Jako ewangelista ds. rekrutacji w zespole Employer Insights, Danny dzieli się historią firmy Indeed, łącząc dane platformy z analizą trendów w branży, aby wprowadzić w życie wartość programów I rozwiązań firmy, pomagając firmom w optymalizacji ich taktyk rekrutacyjnych.

Podczas 33. edycji Kongresu Kadry, Danny Stacy, Senior Recruitment Evangelist w firmie Indeed pokazywał jak ludzkie i systemowe wady prowadzić mogą do przeoczenia lub niezamierzonego wyeliminowania wielkości. Podzielił się bardzo konkretnymi wskazówkami dotyczącymi tego, jak eliminować uprzedzenia z procesów rekrutacyjnych, a przez to zatrudniać najlepszych, tworzyć sprawiedliwe procesy zatrudniania i osiągać doskonałość.

Z zapisu prelekcji dowiedzieć można się między innymi jak:

  • zidentyfikować niedoskonałości i niespójności w procesie rekrutacji,
  • opracować strategie rekrutacyjne, które przewidują wyniki,
  • wspierać kulturę różnorodności i integracji.

Wystąpienie prowadzone było w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski. Cieszyło się ogromnym zainteresowaniem: w pięciostopniowej skali zostało przez uczestników Kongresu ocenione na 4,89!

Aby obejrzeć wystąpienie wystarczy jedynie wypełnić poniższy formularz.

33KK Dany Stacy Uprzedzenia w rekrutacji A
33KK Dany Stacy Uprzedzenia w rekrutacji B
Imię i nazwisko(Wymagane)
Zgoda partnerska(Wymagane)
Zgoda na marketing(Wymagane)
Zgoda na kontakt(Wymagane)

Partnerem Strony Kadry jest uPacjenta

To nowoczesna platforma oferująca domowe i firmowe badania oraz inne usługi medyczne z dojazdem do Pacjenta. Zorganizuj akcję profilaktyczną dla swoich pracowników i pokaż, że o nich dbasz. Zdrowie to najlepszy benefit! Więcej na upacjenta.pl.

Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter