Sprawdź się! Rozwiąż quiz o zdrowiu (nie tylko) firmowym

Czy wiesz, jakie są największe trudności w podjęciu lub realizacji promocji zdrowia w firmach?
Miniaturka do tekstu quiz o zdrowiu

Wokół tematu zdrowia w organizacjach narosło wiele mitów i obiegowych opinii. Dlatego przygotowaliśmy dla Was krótki quiz o zdrowiu. To tylko sześć pytań, ale każde z nich dotyka bardzo ważnego zagadnienia. I choć forma quizu może kojarzyć się z czymś lekkim, niezobowiązującym, to dla nas jest tylko pretekstem. Chcemy zwrócić Waszą uwagę między innymi na wyzwania związane z wdrażaniem programów prozdrowotnych, aspekty well-leadershipu czy badania potrzeb zdrowotnych pracowników.

Zdrowie i wellbeing to jeden z kluczowych obszarów, którymi zajmujemy się w naszym serwisie. Jeśli chcecie podzielić się swoim doświadczeniem związanym z budowaniem kultury zdrowia w organizacji, zachęcam do kontaktu!

Sprawdź swoją wiedzę o działaniach prozdrowotnych w firmach. Rozwiąż trudny quiz o zdrowiu! #StronaKadry

Docenianie się opłaca!

Nawet w trudnych gospodarczo czasach, firmy powinny pamietać o docenianiu pracowników. Z kilku powodów.

Jakich?
Dowiesz się już 19 września 2023 w Warszawie, w Centrum Nauki Kopernik.

Zarejestruj się bezpłatnie! Przyjdź, zdobądź wiedzę, poznaj najnowsze trendy i rozwiązania na rynku benefitów pracowniczych i przede wszystkim – dowiedz sie jak dobrze i skutecznie doceniać swoich pracowników! Zapraszamy!

Partnerem/ekspertem naszego serwisu jest eTutor!

Cyfrowe kursy językowe to nowoczesny benefit dla każdego pracownika. Platforma eTutor pozwala uczyć się języka wygodniej, przyjemniej i szybciej. Sztuczna inteligencja, multimedia i personalizacja powodują, że nauka jest bardzo skuteczna. Odbywa się ona we własnym tempie, w dogodnym czasie i bez stresu. eTutor uczy na wszystkich poziomach zaawansowania i zawiera specjalistyczne słownictwo ze wszystkich branż. Polecamy!

LinkedIn
Facebook
Twitter