Sprawdź się! Rozwiąż quiz o zdrowiu (nie tylko) firmowym

Czy wiesz, jakie są największe trudności w podjęciu lub realizacji promocji zdrowia w firmach?
Miniaturka do tekstu quiz o zdrowiu

Wokół tematu zdrowia w organizacjach narosło wiele mitów i obiegowych opinii. Dlatego przygotowaliśmy dla Was krótki quiz o zdrowiu. To tylko sześć pytań, ale każde z nich dotyka bardzo ważnego zagadnienia. I choć forma quizu może kojarzyć się z czymś lekkim, niezobowiązującym, to dla nas jest tylko pretekstem. Chcemy zwrócić Waszą uwagę między innymi na wyzwania związane z wdrażaniem programów prozdrowotnych, aspekty well-leadershipu czy badania potrzeb zdrowotnych pracowników.

Zdrowie i wellbeing to jeden z kluczowych obszarów, którymi zajmujemy się w naszym serwisie. Jeśli chcecie podzielić się swoim doświadczeniem związanym z budowaniem kultury zdrowia w organizacji, zachęcam do kontaktu!

Sprawdź swoją wiedzę o działaniach prozdrowotnych w firmach. Rozwiąż trudny quiz o zdrowiu! #StronaKadry

Kongres Kadry: wrogowie i sprzymierzeńcy

👹 Nikt Cię przed nimi nie ostrzega. Nikt nie mówi, jak sobie z nimi poradzić. Pojawiają się nagle i przewracają Twój świat do góry nogami. Ukryci wrogowie HR.

🤲 Kiedy myślisz, że to koniec – pojawia się ratunek. W natłoku spraw i pożarów do ugaszenia, podają pomocną dłoń. Nie wiesz, że możesz liczyć na ich pomoc. Nieoczekiwani sprzymierzeńcy.

Sprawdź wyjątkowy program 36. Kongresu Kadry. Widzimy się już w październiku!

Zostań partnerem naszego serwisu!

To jedno z miejsc, w którym nasi Czytelnicy zobaczą Twoje logo i przeczytają informacje o Twojej firmie. Jeśli więc chcesz dotrzeć do praktyków HR ze swoim przekazem, daj nam znać. Wystarczy, że napiszesz na wspolpraca@meetandgrow.pl

LinkedIn
Facebook
Twitter