Mądre połączenie

między karierą, marzeniami i codziennością

11 stycznia 2022

Monika Nowacka-Şahin

To więcej niż wyjątkowe spotkanie

Festiwal Ważnych Spraw (FWS) jest dla nas czymś znacznie więcej niż kolejnym wydarzeniem, które organizujemy. Robimy go przede wszystkim dla siebie, dla własnego rozwoju i poszerzania horyzontów. Ale znacznie przyjemniej podróżuje się wspólnie więc… zapraszamy! Wyrusz z nami w podróż ważnych spraw!

Po pierwszej, bardzo ciepło przyjętej, edycji Festiwalu, rozpoczęliśmy pracę nad drugą. Dziś wiemy, że będzie jeszcze ciekawsza i inspirująca. Z ogromnym podekscytowaniem czekamy na spotkanie z Davidem Allenem, światowej sławy ekspertem, twórcą metodologii GTD.

Zachęcam Cię do poznania wartości i obietnicy, jakie stoją za FWS, informacji o prelegentach, publikacji festiwalowej. Gorąco polecam Cię także do rozważania Festiwalu, jako prezentu dla Twoich pracowników lub partnerów biznesowych – więcej o tym poniżej.

PS Jeśli szukasz mądrych, rozwojowych treści – zachęcam Cię do zapisania się na nasz newsletter. A tymczasem życzę Ci wszystkiego dobrego i do zobaczenia!

Monika Nowacka-Sahin
Dyrektorka programowa, CEO marki meet&grow

FWS Eventory

Mądry rozwój, ważne tematy

Festiwal Ważnych Spraw to noworoczne spotkanie online<. Poruszamy podczas niego tematy, które mają znaczenie, poszerzają horyzonty i pozwalają dobrze rozpocząć nowy rok. W tej edycji mówimy o tym, jak mądrze łączyć karierę z życiem osobistym i realizacją marzeń.

Zero mówców motywacyjnych

Wśród naszych prelegentów nie ma coachów czy trenerów biznesu. Stawiamy na osoby z ciekawym doświadczeniem i ekspertów w swoich dziedzinach. Występ na Festiwalu jest często dla nich debiutem w roli prelegenta. To wyjątkowe spotkania z autentycznymi historiami.

To nie konferencja – to doświadczenie

Festiwal to nie tylko mini-konferencja. To przede wszystkim doświadczenie. Uczestnicy otrzymują między innymi specjalną publikację festiwalową, planujemy także kilka niespodzianek... Festiwal jest spotkaniem ambitnej społeczności osób, którym zależy na mądrym rozwoju.

Festiwal Ważnych Spraw: taka była pierwsza edycja

28 stycznia 2021 odbył się pierwszy Festiwal Ważnych Spraw. 

Nasz cel był jasny: nie chcieliśmy organizować kolejnego wydarzenia motywacyjnego! Wśród prelegentów nie było (i nie będzie!) zawodowych mówców ani trenerów biznesu.

Gośćmi specjalnymi Festiwalu Ważnych Spraw byli Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Tomasz Raczek, krytyk filmowy. Gwarancję wysokiej jakości programu zapewniali partnerzy merytoryczni: Uniwersytet SWPS oraz Instytut Kontekstów Pracy.

Wśród tematów, które poruszaliśmy znalazły się między innymi:

⚓ Morskie opowieści: czego o sobie i o życiu można dowiedzieć się na oceanie

🎬 Między Vegą i Kieślowskim: (nie tylko o tym) jak mądrze oglądać filmy

🚀 Jak żyć w izolacji i nie zwariować, czyli czego nauczyć się można od astronautów

🗑 Zero Waste Home Office: jak nie marnować i mądrze pracować

🎨 Pandemia elastyczności: iść drogą specjalizacji czy być człowiekiem renesansu?

Tomasz Raczek (autor Maciej Grochala)
Tomasz Raczek (zdjęcie: Maciej Grochala)
Adam Bodnar
Adam Bodnar

Szukasz ciekawego prezentu dla siebie lub swoich bliskich? pracowników? klientów?

dla siebie lub kogoś bliskiego

Festiwal Ważnych Spraw to mądre wydarzenie, na które możesz sobie pozwolić – bilet kosztuje jedyne 199 złotych. W wyjątkowy sposób pokazuje różne perspektywy na kwestię łączenia kariery z realizacją marzeń. Spraw sobie – lub komuś na kim Ci szczególnie zależy – wyjątkowy, noworoczny prezent!

dla swoich pracowników

Festiwal Ważnych Spraw to idealny pomysł na wyróżnienie najlepszych pracowników lub noworoczny prezent dla całego zespołu! Nie dawaj im kolejnego niepotrzebnego gadżetu. Pokaż im, że zależy Ci na ich rozwoju! Możecie też wziąć udział wspólnie i wykorzystać Festiwal jako narzędzie budowania zaangażowania i więzi.

dla klientów lub partnerów

Szukasz pomysłu na podziękowanie swoim partnerom biznesowym lub klientom? Festiwal Ważnych Spraw to idealne rozwiązanie – nie dajesz kolejnego nudnego prezentu, wyróżniasz się na tle innych oraz nie masz problemów z magazynowaniem i wysyłką! Wykonamy za Ciebie także działania marketingowe!

gość specjalny

David Allen

Jest jednym z najbardziej uznanych, światowych ekspertów ds. produktywności. Twórca popularnej na całym świecie metody Getting Things Done (GTD). W ciągu 30 lat badań i coachingu doradzał prezesom wielu prestiżowych amerykańskich korporacji i instytucji. W 2006 r. został wpisany przez magazyn Forbes na listę „Who Matter Now” – 50 najbardziej wpływowych osób w biznesie.

Spotkasz także

Jakub Benke

Jakub Benke

Prezes Bartolini Air, pilot liniowy

Wieloletni prezes i autor sukcesu Starcom MediaVest Group – największego i najbardziej utytułowanego domu mediowego w Polsce (m.in. dom mediowy dwudziestolecia wg Media i Marketing Polska). Rozwijającą się międzynarodową karierę w korporacji porzucił dla lotnictwa. W 2008 roku został pilotem odrzutowców i jednocześnie prezesem w Jet Story – spółce, którą uczynił największym operatorem samolotów dyspozycyjnych w Europie Centralnej. Obecnie pracuje jako pilot Boeinga 737 w jednej z linii lotniczych, jest prezesem i udziałowcem Bartolini Air – firmy zajmującej się czarterem prywatnych odrzutowców oraz udziałowcem spółki Natural Element, produkującej naturalne kosmetyki Phenomé.

Ewa Błaszczyk

Aktorka teatralna, filmowa, pieśniarka

Film Wiesława Saniewskiego "Nadzór" przyniósł jej główną nagrodę aktorską na Festiwalu Filmów w Gdańsku. Szeroką popularność zdobyła dzięki podwójnej roli Kasi i Mariana w serialu "Zmiennicy" Stanisława Barei. Ma na swoim koncie liczne teatry telewizji, filmy telewizyjne, programy muzyczne, rozrywkowe, poetyckie, teledyski. Wraz z księdzem Wojciechem Drozdowiczem założyła fundację „Akogo?”, działającą na rzecz dzieci wymagających rehabilitacji po ciężkich urazach neurologicznych. Fundacja wybudowała dla takich dzieci pierwszą w Polsce klinikę "Budzik" przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Daniel Lewczuk

Daniel Lewczuk

Przedsiębiorca, poszukiwacz przygód

Swoją przygodę z biznesem rozpoczął w 1998 r. Od prawie 23 lat obsadza zarządy spółek w Polsce i regionie CEE. Jest przedsiębiorcą, udziałowcem w kilku firmach, członkiem rad nadzorczych. Od 2005 r. jest także inwestorem i aniołem biznesu (Goldenline, SentiOne, Emplocity, Helping Hand i inne). W 2014 r. przebiegł 1000 km po czterech pustyniach świata w czterech ekstremach: gorąca, wiatru, suchego powietrza i zimna, dołączając do wąskiego grona 47 Grand Slammerów 4Deserts, którym się to udało w historii w ciągu jednego roku. Od wielu lat angażuje się charytatywnie. Współtworzy między innymi Helping Hand, platformę zdrowia psychicznego wspierającego osoby zmagające się z depresją i uzależnieniami.

Aleksandra Świstow

Aleksandra Świstow

podróżniczka, blogerka, dziennikarka

Autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana.pl i książki „Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin” wydanej nakładem National Geographic. Przez ponad 2 lata zgłębiała niuanse chińskiej kultury jako mieszkanka Państwa Środka, zjeździła wzdłuż i wszerz kraje Azji Południowo-Wschodniej podróżując z plecakiem i jako pilotka wycieczek, przez prawie 8 miesięcy mieszkała w namiocie na dachu samochodu jadącego po drogach i bezdrożach Ameryki Południowej. Jest menedżerką w startupie działającym w obszarze influencer marketingu i ekonomii twórców, producentką sesji zdjęciowych dla branży reklamowej, organizatorką warsztatów rozwojowych i wyjazdów dla kobiet.

Gość muzyczny:

Lalu Slavicka

Lalu Slavicka

Wokalistka, saksofonistka

Słowo „korporacja” potrafi odmienić przez wszystkie przypadki. Latami pięła się po szczeblach kariery – od asystentki po menadżerkę. Jednak po 13 latach pracy w międzynarodowych korporacjach rzuciła wszystko i zamiast wyjechać w Bieszczady – nagrała płytę „Każdy ma swoje korpo”. Światło dzienne ujrzał właśnie jej 4. singiel „Team spirit”. Lalu chce muzyką i tekstami skłaniać nas do refleksji i życia, w którym możliwa jest równowaga. Chciałaby trafić ze swoim przekazem do jak największej liczby Polek i Polaków, dlatego ma nadzieję, że kolejne single, jak i cała płyta rozwiną skrzydła co najmniej tak, jak singiel Wypalenie (na YouTube obejrzało go ponad pół miliona osób).

Rozmowy poprowadzą:

Monika Nowacka-Şahin

Monika Nowacka-Şahin

CEO Meet&Grow

Piotr Szymczak

Piotr Szymczak

Dyrektor sprzedaży Meet&Grow

Dawid Zaraziński

Dawid Zaraziński

Dyrektor komunikacji Meet&Grow

Dlaczego warto wybrać Festiwal Ważnych Spraw?​

👉 To ciekawa propozycja na wyróżnienie się w kontekście prezentu świątecznego – zamiast dawać sztampowe prezenty, kolejne gadżety, daj przeżycie, wiedzę.

👉 Może też być ciekawym dodatkiem do fizycznego prezentu – możesz na przykład wysłać klientom dobre wino, zaprosić ich do wspólnego spędzenia czasu, a po FWS umówić się na krótkie dodatkowe spotkanie i życzenia. Możesz też zaprosić swoich pracowników na wspólne oglądanie przy dobrym jedzeniu.

👉 Jest efektywny kosztowo – cena jest atrakcyjna, nie musisz martwić się o logistykę.

👉 Wydarzenie jest krótkie, skondensowane, konkretne (4-5 wystąpień, około 3 godziny). Klienci czy pracownicy nie odbiorą tego jako zobowiązania („musimy się gdzieś pojawić, by nie zrobić komuś przykrości”, „nie mamy całego dnia”, „jesteśmy zapracowani”) – to zaproszenie do ciekawego przeżycia, bardzo na miękko.

👉 Wydarzenie ma klasę, ale nie jest „napompowane”, bardzo biznesowe – przypomina spotkanie przy kawie czy winie z kimś bardzo interesującym, w miłej atmosferze. My zadbamy o wysoką jakość realizacji i atmosferę.

👉 Ma temat, z którym możesz się identyfikować – pokażesz, że zależy ci na tym, aby twoi pracownicy czy klienci mieli dobre życie i satysfakcjonującą karierę.

👉 Pokazuje twoją jako organizację o szerokich horyzontach, otwartą, kosmopolityczną – nie jesteś przecież kolejną nudną korporacją, ale masz charakter, chcesz brać aktywny udział w sprawach świata.

Otrzymasz od nas

Pakiet zaproszeń

Wybierz liczbę zaproszeń. Im więcej wybierzesz, tym cena zaproszenia będzie niższa (już od 99 zł!).

publikację

Krótkie praktyczne wywiady z ekspertami. Z Twoim logo i personalnym podziękowaniem lub zaproszeniem.

Materiały marketingowe

Zestaw materiałów, które możesz dowolnie wykorzystać (m.in. treść maila do pracowników, projekt zaproszenia, scenariusz krótkiego filmu itd.).

Masz pytania? Pomożemy!

Piotr Szymczak

Piotr Szymczak

Dyrektor sprzedaży

604 281 361
piotr.szymczak@meetandgrow.pl