Materiał z kategorii: ZDROWIE PRACOWNIKA

Zdrowie psychiczne: sprawdź swoją wiedzę (trudny quiz!)

Zdrowie psychiczne nie ma przed Tobą tajemnic? Średnia dobrych odpowiedzi to 2,8 na 5 możliwych.
Grafika do tekstu Zdrowie psychiczne: sprawdź swoją wiedzę

Zdrowie psychiczne: dlaczego jest tak ważne?

To jedno z pytań, które znajdziesz w naszym krótkim quizie “Zdrowie psychiczne bez tajemnic”. Pytamy o niego w kontekście organizacyjnym i biznesowym. Dlaczego go przygotowaliśmy?Powstał on przy okazji naszego wydarzenia: Forum Zdrowie Pracownika, które odbyło się w dn. 17-18 lutego 2021 r., i którego głównym tematem było właśnie zdrowie psychiczne w naszych organizacjach. Jak bowiem wskazują badania:

„Zły stan psychiczny i nasilające się obawy Polaków o przyszłość pokazuje też najnowszy wskaźnik koniunktury gospodarczej ESI, którym Komisja Europejska mierzy nastroje przedsiębiorstw (a konkretnie ich menedżerów) i konsumentów. W listopadzie ESI dla Polski spadł aż o 9,5 pkt– najbardziej w Europie i przy 70,1 pkt był jednym z najgorszych wyników w Unii".

Znasz już nasz cotygodniowy newsletter dla ambitnych praktyków HR? Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Zdrowie psychiczne: sprawdź swoją wiedzę!

Zapraszamy więc do krótkiego sprawdzianu wiedzy. To zaledwie pięć pytań o zdrowie psychiczne. Obecnie średnia punktacja osób, które podjęły wyzwanie to 2,8 (na 5 możliwych).

Oczywiście zdrowie psychiczne to temat, który będzie bardzo często pojawiał się na naszych łamach. Jeśli chcecie podzielić się swoim doświadczeniem związanym z budowaniem kultury zdrowia w organizacji, zachęcam do kontaktu!

CZAS NA ODWAŻNY HR!

Już w dniach 25-27 października br. odbędzie się Kongres Kadry. 34. już edycja święta HR-u przebiegnie pod hasłem SIŁA. ODWAGA. UCZCIWOŚĆ. Porozmawiamy o kluczowych dla Kadrowiczek i Kadrowiczów obszarach: silnych zespołach, menedżerskiej odwadze i uczciwości w działaniu. Sprawdź szczegóły. Nie może Cię tam zabraknąć!

Zostań partnerem naszego serwisu!

To jedno z miejsc, w którym nasi Czytelnicy zobaczą Twoje logo i przeczytają informacje o Twojej firmie. Jeśli więc chcesz dotrzeć do praktyków HR ze swoim przekazem, daj nam znać. Wystarczy, że napiszesz na wspolpraca@meetandgrow.pl

Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter