Materiał z kategorii: ZDROWIE PRACOWNIKA

Zdrowie psychiczne: sprawdź swoją wiedzę (trudny quiz!)

Zdrowie psychiczne nie ma przed Tobą tajemnic? Średnia dobrych odpowiedzi to 2,8 na 5 możliwych.
Grafika do tekstu Zdrowie psychiczne: sprawdź swoją wiedzę

Zdrowie psychiczne: dlaczego jest tak ważne?

To jedno z pytań, które znajdziesz w naszym krótkim quizie „Zdrowie psychiczne bez tajemnic”. Pytamy o niego w kontekście organizacyjnym i biznesowym. Dlaczego go przygotowaliśmy?Powstał on przy okazji naszego wydarzenia: Forum Zdrowie Pracownika, które odbyło się w dn. 17-18 lutego 2021 r., i którego głównym tematem było właśnie zdrowie psychiczne w naszych organizacjach. Jak bowiem wskazują badania:

„Zły stan psychiczny i nasilające się obawy Polaków o przyszłość pokazuje też najnowszy wskaźnik koniunktury gospodarczej ESI, którym Komisja Europejska mierzy nastroje przedsiębiorstw (a konkretnie ich menedżerów) i konsumentów. W listopadzie ESI dla Polski spadł aż o 9,5 pkt– najbardziej w Europie i przy 70,1 pkt był jednym z najgorszych wyników w Unii".

Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? 

Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Zdrowie psychiczne: sprawdź swoją wiedzę!

Zapraszamy więc do krótkiego sprawdzianu wiedzy. To zaledwie pięć pytań o zdrowie psychiczne. Obecnie średnia punktacja osób, które podjęły wyzwanie to 2,8 (na 5 możliwych).

Oczywiście zdrowie psychiczne to temat, który będzie bardzo często pojawiał się na naszych łamach. Jeśli chcecie podzielić się swoim doświadczeniem związanym z budowaniem kultury zdrowia w organizacji, zachęcam do kontaktu!

Docenianie się opłaca!

Nawet w trudnych gospodarczo czasach, firmy powinny pamietać o docenianiu pracowników. Z kilku powodów.

Jakich?
Dowiesz się już 19 września 2023 w Warszawie, w Centrum Nauki Kopernik.

Zarejestruj się bezpłatnie! Przyjdź, zdobądź wiedzę, poznaj najnowsze trendy i rozwiązania na rynku benefitów pracowniczych i przede wszystkim – dowiedz sie jak dobrze i skutecznie doceniać swoich pracowników! Zapraszamy!

Partnerem/ekspertem naszego serwisu jest eTutor!

Cyfrowe kursy językowe to nowoczesny benefit dla każdego pracownika. Platforma eTutor pozwala uczyć się języka wygodniej, przyjemniej i szybciej. Sztuczna inteligencja, multimedia i personalizacja powodują, że nauka jest bardzo skuteczna. Odbywa się ona we własnym tempie, w dogodnym czasie i bez stresu. eTutor uczy na wszystkich poziomach zaawansowania i zawiera specjalistyczne słownictwo ze wszystkich branż. Polecamy!

LinkedIn
Facebook
Twitter