Materiał z kategorii: ZARZĄDZANIE HR

Odwaga menedżerska – na czym polega i jak ją rozwijać? Rozmowa ekspercka z Kongresu Kadry

Czas na odważny HR. Taki, który bierze odpowiedzialność. Czym jest odwaga menedżerska
Odwaga menedżerska 34 Kongres Kadry

Odważny HR pokazuje nieszablonowe myślenie i kwestionuje przyjęte założenia. Przeciwstawia się złym praktykom (na przykład mobbingowi). Jednocześnie wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ważna będzie odwaga w ich nowej, menedżerskiej roli. W pewien sposób biorą przecież na siebie odpowiedzialność za innych, za swój zespół. 

Podczas debaty eksperckiej, która odbyła się pierwszego dnia 34. edycji Kongresu Kadry zaproszeni praktycy i eksperci rozmawiali o tym:

  • na czym polega odwaga menedżerska,
  • co może pomóc menedżerom podejmować odważne decyzje,
  • jak rozwijać własną odwagę menedżerską.

Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Odwaga menedżerska okiem ekspertów

Do udziału w dyskusji zaproszeni zostali:

Rozmowę poprowadziła Zyta Machnicka, CEO, główna specjalistka od EB i trenerka w hub edukacyjny Lightness. Czym dla zaproszonych gości jest odwaga menedżerska? Zapraszamy do obejrzenia zapisu rozmowy!

Kongres Kadry: wrogowie i sprzymierzeńcy

👹 Nikt Cię przed nimi nie ostrzega. Nikt nie mówi, jak sobie z nimi poradzić. Pojawiają się nagle i przewracają Twój świat do góry nogami. Ukryci wrogowie HR.

🤲 Kiedy myślisz, że to koniec – pojawia się ratunek. W natłoku spraw i pożarów do ugaszenia, podają pomocną dłoń. Nie wiesz, że możesz liczyć na ich pomoc. Nieoczekiwani sprzymierzeńcy.

Sprawdź wyjątkowy program 36. Kongresu Kadry. Widzimy się już w październiku!

Zostań partnerem naszego serwisu!

To jedno z miejsc, w którym nasi Czytelnicy zobaczą Twoje logo i przeczytają informacje o Twojej firmie. Jeśli więc chcesz dotrzeć do praktyków HR ze swoim przekazem, daj nam znać. Wystarczy, że napiszesz na wspolpraca@meetandgrow.pl

LinkedIn
Facebook
Twitter