Materiał z kategorii: ZARZĄDZANIE HR

Odwaga menedżerska – na czym polega i jak ją rozwijać? Rozmowa ekspercka z Kongresu Kadry

Czas na odważny HR. Taki, który bierze odpowiedzialność. Czym jest odwaga menedżerska
Odwaga menedżerska 34 Kongres Kadry

Odważny HR pokazuje nieszablonowe myślenie i kwestionuje przyjęte założenia. Przeciwstawia się złym praktykom (na przykład mobbingowi). Jednocześnie wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ważna będzie odwaga w ich nowej, menedżerskiej roli. W pewien sposób biorą przecież na siebie odpowiedzialność za innych, za swój zespół. 

Podczas debaty eksperckiej, która odbyła się pierwszego dnia 34. edycji Kongresu Kadry zaproszeni praktycy i eksperci rozmawiali o tym:

  • na czym polega odwaga menedżerska,
  • co może pomóc menedżerom podejmować odważne decyzje,
  • jak rozwijać własną odwagę menedżerską.

Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? 

Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Odwaga menedżerska okiem ekspertów

Do udziału w dyskusji zaproszeni zostali:

Rozmowę poprowadziła Zyta Machnicka, CEO, główna specjalistka od EB i trenerka w hub edukacyjny Lightness. Czym dla zaproszonych gości jest odwaga menedżerska? Zapraszamy do obejrzenia zapisu rozmowy!

Zielone jest dobre i się opłaca!

Nawet w trudnych gospodarczo czasach, firmy powinny działać ekologicznie i odpowiedzialnie. Z kilku powodów.

Po pierwsze, ochrona środowiska jest ważna, zwłaszcza dla przyszłych pokoleń. Dalej: to się po prostu opłaca. Firmy, które działają ekologicznie, mają większą szansę na pozyskanie klientów. Po trzecie: przyciągają najlepsze talenty.

W nadchodzącej edycji konferencji „Zdrowie i benefity” poszukamy odpowiedzi na pytanie o to, jak zielony HR może wdrażać idee ekologiczne w swojej firmie.

Partnerem/ekspertem naszego serwisu jest eTutor!

Cyfrowe kursy językowe to nowoczesny benefit dla każdego pracownika. Platforma eTutor pozwala uczyć się języka wygodniej, przyjemniej i szybciej. Sztuczna inteligencja, multimedia i personalizacja powodują, że nauka jest bardzo skuteczna. Odbywa się ona we własnym tempie, w dogodnym czasie i bez stresu. eTutor uczy na wszystkich poziomach zaawansowania i zawiera specjalistyczne słownictwo ze wszystkich branż. Polecamy!

LinkedIn
Facebook
Twitter