Materiał z kategorii: ZARZĄDZANIE HR

Nowoczesny HR jako strażnik uczciwości. Rozmowa ekspercka z Kongresu Kadry

Nowoczesny HR nie boi się trudnych tematów.
Nowoczesny HR 34 Kongres Kadry

W etycznej organizacji, której fundamentem są wartości przyjęte przez wszystkich jej członków, działania wspiera się otwartą i przejrzystą komunikacją. Jak pokazują badania, uczciwość to jednocześnie najważniejsza cecha dobrego pracodawcy. Pracownicy cenią transparentność i to już od pierwszego spotkania z pracodawcą, od momentu rekrutacji. Z drugiej strony HR powinien stać na straży nadużywania władzy i przeciwstawiać się złym praktykom.

Podczas debaty eksperckiej, która odbyła się pierwszego dnia 34. edycji Kongresu Kadry zaproszeni praktycy i eksperci rozmawiali o tym:

  • jak budować etyczną kulturę w organizacji,
  • co ją wspiera a co rujnuje,
  • jak HR powinien reagować na nadużywanie władzy, mobbing,
  • jakie podejmować działania profilaktyczne, a co robić, gdy coś złego się wydarzy,
  • jak nowoczesny HR może wpływać na morale zespołu, morale organizacji.

Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Nowoczesny HR stawia na uczciwość

Do udziału w dyskusji zaproszeni zostali:

Rozmowę poprowadził Dawid Zaraziński, dyrektor komunikacji w meet&grow. Jaki jest przepis ekspertów na nowoczesny HR? Zapraszamy do obejrzenia zapisu rozmowy!

Kongres Kadry: wrogowie i sprzymierzeńcy

👹 Nikt Cię przed nimi nie ostrzega. Nikt nie mówi, jak sobie z nimi poradzić. Pojawiają się nagle i przewracają Twój świat do góry nogami. Ukryci wrogowie HR.

🤲 Kiedy myślisz, że to koniec – pojawia się ratunek. W natłoku spraw i pożarów do ugaszenia, podają pomocną dłoń. Nie wiesz, że możesz liczyć na ich pomoc. Nieoczekiwani sprzymierzeńcy.

Sprawdź wyjątkowy program 36. Kongresu Kadry. Widzimy się już w październiku!

Zostań partnerem naszego serwisu!

To jedno z miejsc, w którym nasi Czytelnicy zobaczą Twoje logo i przeczytają informacje o Twojej firmie. Jeśli więc chcesz dotrzeć do praktyków HR ze swoim przekazem, daj nam znać. Wystarczy, że napiszesz na wspolpraca@meetandgrow.pl

LinkedIn
Facebook
Twitter