Materiał z kategorii: ZDROWIE PRACOWNIKA

Nawyki żywieniowe pokoleń w pracy: projektowanie dobrych praktyk [Forum Zdrowie Pracownika]

Jak kształtują się nawyki żywieniowe różnych pokoleń? W jaki sposób organizacja może pomóc zbudować dobre nawyki pracowników?
Nawyki żywieniowe Smartlunch

Podczas szóstej edycji Forum Zdrowie Pracownika (17 listopada), wydarzenia w całości poświęconego tematyce zdrowia i wellbeingu w miejscu pracy, rozmawialiśmy o tym, jak „projektować” dobrostan w różne obszary działalności organizacji.

Punktem wyjścia spotkania była teza, że zdrowie – w różnych jego „odcieniach” – jest tematem dziś tak bardzo kluczowym, że trzeba o nim myśleć nie tylko przy okazji podejmowania projektów prozdrowotnych, ale w zasadzie w każdych biznesowych aktywnościach.

Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? 

Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

Jednym z ekspertów, których zaprosiliśmy do podzielenia się swoim doświadczeniem był Artur Dzięgielewski, HR Manager w firmie SmartLunch. Przedstawił on praktyczne analizy i pomysły na to, jak praktycy HR mogą zachęcać swoje organizacje do wdrażania dobrych praktyk żywieniowych, jak mogą pomóc budować pozytywne nawyki żywieniowe. Przekonywał, że nawyki żywieniowe mają bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe.

Podczas swojego wystąpienia mówił o tym, jak spełnić wymagania wielopokoleniowego zespołu. Prezentował również ideę różnorodności czterech pokoleń przy jednym stole – która wspiera budowanie i utrwalanie prozdrowotnych zachowań.

Zapraszamy do obejrzenia prelekcji!

Docenianie się opłaca!

Nawet w trudnych gospodarczo czasach, firmy powinny pamietać o docenianiu pracowników. Z kilku powodów.

Jakich?
Dowiesz się już 19 września 2023 w Warszawie, w Centrum Nauki Kopernik.

Zarejestruj się bezpłatnie! Przyjdź, zdobądź wiedzę, poznaj najnowsze trendy i rozwiązania na rynku benefitów pracowniczych i przede wszystkim – dowiedz sie jak dobrze i skutecznie doceniać swoich pracowników! Zapraszamy!

Nawyki żywieniowe różnych pokoleń: wideo z prelekcji

Artur Dzięgielewski

Artur Dzięgielewski

HR Manager w SmartLunch, opiekun merytoryczny Klubu HR przy ICAN Institute. Laureat konkursu Top HR Manager in Action 2019. Topowy Głos Polskiego LinkedIn 2020. Pomysłodawca ogólnopolskiego konkursu People Innovation na najlepsze projekty z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim.

Partnerem/ekspertem naszego serwisu jest eTutor!

Cyfrowe kursy językowe to nowoczesny benefit dla każdego pracownika. Platforma eTutor pozwala uczyć się języka wygodniej, przyjemniej i szybciej. Sztuczna inteligencja, multimedia i personalizacja powodują, że nauka jest bardzo skuteczna. Odbywa się ona we własnym tempie, w dogodnym czasie i bez stresu. eTutor uczy na wszystkich poziomach zaawansowania i zawiera specjalistyczne słownictwo ze wszystkich branż. Polecamy!

LinkedIn
Facebook
Twitter