Sprawdź się! Rozwiąż quiz o zdrowiu (nie tylko) firmowym

Czy wiesz, jakie są największe trudności w podjęciu lub realizacji promocji zdrowia w firmach?
Miniaturka do tekstu quiz o zdrowiu

Wokół tematu zdrowia w organizacjach narosło wiele mitów i obiegowych opinii. Dlatego przygotowaliśmy dla Was krótki quiz o zdrowiu. To tylko sześć pytań, ale każde z nich dotyka bardzo ważnego zagadnienia. I choć forma quizu może kojarzyć się z czymś lekkim, niezobowiązującym, to dla nas jest tylko pretekstem. Chcemy zwrócić Waszą uwagę między innymi na wyzwania związane z wdrażaniem programów prozdrowotnych, aspekty well-leadershipu czy badania potrzeb zdrowotnych pracowników.

Zdrowie i wellbeing to jeden z kluczowych obszarów, którymi zajmujemy się w naszym serwisie. Jeśli chcecie podzielić się swoim doświadczeniem związanym z budowaniem kultury zdrowia w organizacji, zachęcam do kontaktu!

Sprawdź swoją wiedzę o działaniach prozdrowotnych w firmach. Rozwiąż trudny quiz o zdrowiu! #StronaKadry

Kongres Kadry: wrogowie i sprzymierzeńcy

👹 Nikt Cię przed nimi nie ostrzega. Nikt nie mówi, jak sobie z nimi poradzić. Pojawiają się nagle i przewracają Twój świat do góry nogami. Ukryci wrogowie HR.

🤲 Kiedy myślisz, że to koniec – pojawia się ratunek. W natłoku spraw i pożarów do ugaszenia, podają pomocną dłoń. Nie wiesz, że możesz liczyć na ich pomoc. Nieoczekiwani sprzymierzeńcy.

Sprawdź wyjątkowy program 36. Kongresu Kadry. Widzimy się już w październiku!

Partnerem/ekspertem naszego serwisu jest eTutor!

Cyfrowe kursy językowe to nowoczesny benefit dla każdego pracownika. Platforma eTutor pozwala uczyć się języka wygodniej, przyjemniej i szybciej. Sztuczna inteligencja, multimedia i personalizacja powodują, że nauka jest bardzo skuteczna. Odbywa się ona we własnym tempie, w dogodnym czasie i bez stresu. eTutor uczy na wszystkich poziomach zaawansowania i zawiera specjalistyczne słownictwo ze wszystkich branż. Polecamy!

LinkedIn
Facebook
Twitter