Sprawdź się! Rozwiąż quiz o zdrowiu (nie tylko) firmowym

Czy wiesz, jakie są największe trudności w podjęciu lub realizacji promocji zdrowia w firmach?
Miniaturka do tekstu quiz o zdrowiu

Wokół tematu zdrowia w organizacjach narosło wiele mitów i obiegowych opinii. Dlatego przygotowaliśmy dla Was krótki quiz o zdrowiu. To tylko sześć pytań, ale każde z nich dotyka bardzo ważnego zagadnienia. I choć forma quizu może kojarzyć się z czymś lekkim, niezobowiązującym, to dla nas jest tylko pretekstem. Chcemy zwrócić Waszą uwagę między innymi na wyzwania związane z wdrażaniem programów prozdrowotnych, aspekty well-leadershipu czy badania potrzeb zdrowotnych pracowników.

Zdrowie i wellbeing to jeden z kluczowych obszarów, którymi zajmujemy się w naszym serwisie. Jeśli chcecie podzielić się swoim doświadczeniem związanym z budowaniem kultury zdrowia w organizacji, zachęcam do kontaktu!

Sprawdź swoją wiedzę o działaniach prozdrowotnych w firmach. Rozwiąż trudny quiz o zdrowiu! #StronaKadry

Hybrydowa rewolucja już tu jest!

Większość pracowników chce pracować z domu kilka dni w tygodniu. Największe wyzwanie to sprawnie – i z korzyścią dla biznesu – połączyć świat zdalny i stacjonarny.

Czas więc na HYBRYDOWY HR! Temu zagadnieniu poświęcona będzie wiosenna edycja KONGRESU KADRY – najważniejszego wydarzenia dla branży HR w Polsce!

👉 Czym jest praca hybrydowa i na jakie aspekty warto zwrócić uwagę?

👉 Co zdecyduje o powodzeniu wdrożenia pracy hybrydowej?

👉 Jak z wdrażaniem pracy zdalnej radzą sobie doświadczeni praktycy HR?

Zostań partnerem naszego serwisu!

To jedno z miejsc, w którym nasi Czytelnicy zobaczą Twoje logo i przeczytają informacje o Twojej firmie. Jeśli więc chcesz dotrzeć do praktyków HR ze swoim przekazem, daj nam znać. Wystarczy, że napiszesz na wspolpraca@meetandgrow.pl

Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter