Materiał z kategorii: ZDROWIE PRACOWNIKA

COVID a miejsce pracy

COVID a miejsce pracy – to temat naszej rozmowy z lekarką Magdaleną Reszczyńską.

Pandemia zmieniła nasze miejsca pracy na wiele sposobów. Wśród wielu nowych wyzwań, które stanęły przed pracodawcami i działami HR, są też te o kluczowym znaczeniu: zapewnienie bezpieczeństwa w przestrzeni pracy, w codziennej pracy – nie zawsze przecież wykonywanej na odległość.

Wiesz, że tworzymy najciekawszy w Polsce newsletter dla HR? 

Sprawdź koniecznie! Dołącz do wyjątkowego grona Kadrowiczów!

COVID a miejsce pracy – mądra profilaktyka

Zapraszamy do obejrzenia naszej rozmowy z lek. Magdaleną Reszczyńską, którą pytamy o to, co możemy zrobić dla bezpieczeństwa naszych zespołów. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza dziś, kiedy coraz więcej organizacji rozważa powrót do biur. Rozmawiamy więc między innymi o tym, jak edukować pracowników, jakie środki bezpieczeństwa zachować oraz jak pomagać osobom, które wracają do pracy po przebyciu choroby. Poruszamy również wątek odpowiedzialności liderów, bo w końcu tak wiele zależy od nas, od naszej własnej postawy i przykładu. Rozmawiamy o tym, jak wygląda relacja COVID a miejsce pracy.

Nasza rozmowa to pierwszy materiał z naszego nowego cyklu – Rozmowy o zdrowiu. Chcemy w nim przybliżać tematykę zdrowia w organizacjach, bardzo praktycznie i z gotowymi do wdrożenia rozwiązaniami. Zachęcamy do obserwowania naszego serwisu i polubienia naszych profili społecznościowych (Zdrowie pracownika na LinkedIn i Facebooku).

Rozmawiamy z lek. Magdaleną Reszczyńską, specjalistką medycyny rodzinnej, lekarzem internistą w Centrum medycznym enel-med, z doświadczeniem w kwalifikacji do szczepień ochronnych.

Broszurę „Wsparcie w samodzielnej rehabilitacji po przebyciu choroby związanej z COVID-19”, o której w rozmowie wspomina pani doktor, można pobrać z tej strony.

„Rozmowy o zdrowiu” to cykl rozmów redakcji StronaKadry.pl z ekspertami szeroko rozumianego zdrowia. Pytamy o dobrostan pracowników, najlepsze praktyki i przykłady wdrożeń. Wkrótce więcej rozmów! #ZdrowiePracownika

PARTNER MATERIAŁU

Docenianie się opłaca!

Nawet w trudnych gospodarczo czasach, firmy powinny pamietać o docenianiu pracowników. Z kilku powodów.

Jakich?
Dowiesz się już 19 września 2023 w Warszawie, w Centrum Nauki Kopernik.

Zarejestruj się bezpłatnie! Przyjdź, zdobądź wiedzę, poznaj najnowsze trendy i rozwiązania na rynku benefitów pracowniczych i przede wszystkim – dowiedz sie jak dobrze i skutecznie doceniać swoich pracowników! Zapraszamy!

LinkedIn
Facebook
Twitter