Zdrowie i benefity Logo tymczasowe

Zdrowie i benefity – 1. edycja

Liderki i ambasadorzy

6 marca 2023 | CNK w Warszawie

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut

PROBLEM

Nowy benefit? Miało być tak pięknie...

Znamy to: udało ci się przekonać zarząd i pozyskać środki na modny – i przydatny! – benefit lub projekt prozdrowotny. Podpisałaś/eś umowę z dostawcą, dogadaliście wszystkie szczegóły, odbyło się wdrożenie IT. Wysyłasz wiadomość zapraszającą do korzystania z benefitu. Niedługo jednak okazuje się, że… mało kto z niego korzysta lub poziom uczestnictwa jest daleko niesatysfakcjonujący. Co się stało? Gdzie popełniłaś/eś błąd? A może ludzie mają benefity i projekty prozdrowotne… w nosie?

Choć na rynku coraz więcej jest ciekawych benefitów i propozycji projektów związanych z dobrostanem to wyzwanie budowania zaangażowania pracowników w te działania jest coraz większe. Jak więc sprawiać, aby ludzie korzystali z przygotowanej przez nas oferty? Jak ułatwić proces jej wdrażania?

Zdrowie i benefity. Liderki i ambasadorzy

ROZWIĄZANIE

Na kłopoty: liderki i ambasadorzy!

Jak wskazują badania naukowe i praktyczne doświadczenie, budowa zaangażowania pracowników ma kluczowe znaczenie w zarządzaniu ludźmi i budowaniu efektywnej organizacji. Ale wszyscy, którzy mieli z tym zadaniem styczność wiedzą, jak duże i wielowarstwowe jest to wyzwanie. Analogicznie w obszarze benefitów, w tym działań prozdrowotnych: nie wystarczy wprowadzić benefit, aby okazał się sukcesem – trzeba wiedzieć, jak zaangażować w ten proces całą firmę: pracowników i przełożonych.

Dlatego coraz ważniejsza staje się rola liderki/lidera projektów benefitowych i prozdrowotnych. To osoby, które nie tylko znają rynek benefitów i obszar dobrostanu. Umiejętnie łączą również podejścia biznesowe i projektowe – są też świetnymi, rozumiejącymi ludzi menedżerami/-kami. Wiedzą, jak operować w złożonych środowiskach i jak wykorzystywać „ułatwiacze” – metody zwiększające szanse na skuteczne wdrożenie.

Jednym z takich narzędzi jest instytucja ambasadora/-ki. Choć przybiera różne formy to w największym skrócie polega na współpracy z osobą lub zespołem, który będzie „twarzą” projektu benefitowego lub prozdrowotnego. Może to być współpraca wewnątrz firmy lub z kimś spoza, na przykład autorytetem czy gwiazdą.

Dlatego podczas pierwszej edycji wydarzenia Zdrowie i benefity porozmawiamy praktycznie o skutecznych liderkach i wspierających ambasadorach.

Idea wydarzenia Zdrowie i benefity

Więcej niż konferencja

Zdrowie i benefity to praktyczna konferencja, która powstała na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w obszarze benefitów pozapłacowych i działań prozdrowotnych w firmach. Jest połączeniem dwóch dotychczasowych marek wydarzeń: Forum Zdrowie Pracownika oraz forum Meetbenefit.

Konferencja odbywa się czterokrotnie w ciągu roku – dwukrotnie stacjonarnie i dwukrotnie zdalnie. Jest w stu procentach nastawiona na praktyczne tematy i gotowe do wdrożenia rozwiązania. Poruszane w poszczególnych edycjach wątki wybierane są przy współpracy ze społecznością uczestników oraz naszą radą mentorską.

Skondensowana formuła to prawdziwa pigułka wiedzy dla uczestników. Zapewniamy im również przegląd rozwiązań benefitowych i prozdrowotnych – w specjalnej części expo.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji z poprzedniej edycji wydarzenia »

Kto organizuje Zdrowie i benefity?

Za wydarzenie odpowiedzialna jest meet&grow – marka projektów rozwojowych dla HR. Organizujemy między innymi Kongres Kadry, najważniejszą konferencję polskiej branży HR oraz Zdrowie i benefity, regularne spotkania praktyków benefitowych i prozdrowotnych. Tworzymy platformy nawiązywania współpracy oraz wymiany poglądów i doświadczeń. Wydajemy serwis branżowy StronaKadry.pl. Właścicielem marki meet&grow jest spółka Dreamcast.

PS Poznaj inne wydarzenia HR, które organizujemy!

Dlaczego warto tu być?

Tylko praktyka, bez lania wody

Nadrzędną ideą wydarzenia jest stuprocentowe nastawienie na ważne i aktualne dla praktyków tematy oraz prezentacje rozwiązań gotowych do wdrożenia. Jako uczestnik/-czka spotkania masz dostęp do najświeższej wiedzy i sprawdzonych „kejsów”.

Szanujemy Twój czas

U nas nie ma wystąpień „zapełniaczy” i „spiczów” specjalistów od wszystkiego. Wydarzenie ma skondensowaną, dynamiczną i różnorodną formułę. Łączy część konferencyjną ze strefą expo, gdzie poznasz rozwiązania najlepszych na rynku dostawców.

Dialog i integracja

Chcemy ułatwić Ci poznawanie innych praktyków/-czek. Stawiamy więc na nowoczesne formuły konferencyjne – w tym stoły mentoringowe czy ćwiczenia w grupach. Spotkanie kończy się zaś częścią integracyjną w nieformalnej atmosferze.

Ocena wystąpień poprzedniej edycji Forum Zdrowie Pracownika: 4,76

Ocena wystąpień poprzedniej edycji Meetbenefit: 4,72

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Olga Burlaka
John Doe
Nazwa firmy
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Olga Burlaka
John Doe
Nazwa firmy

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia: 6 marca 2023 (poniedziałek)

Miejsce: Centrum Nauki Kopernik – Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa

Bilety: udział w wydarzeniu dla przedstawicieli działów HR, BHP i CEO jest bezpłatny!

Liderki i ambasadorzy: jakie tematy będziemy poruszać

Podczas tej edycji Zdrowie i benefity nie zabraknie praktycznych tematów i opisów wdrożeń. Nasze wydarzenie dla HR to jednak nie tylko spotkanie z praktykami – nasze zaproszenie przyjęli także goście specjalni! Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi tematami edycji oraz pełną agendą na stronie z biletami (przycisk poniżej).

Praktyk HR jako lider zmiany

Jak skutecznie zarządzać wdrożeniem i budować swój autorytet?

Jakimi kompetencjami dysponować musi odnoszący/-a sukces lider/-ka?

Jak rozwijać się w kierunku liderskim? Na co zwrócić uwagę?

Jak mądrze łączyć różne interesy i wielość opinii w organizacji?

Ambasador jako sojusznik zmiany

Jak wybierać i zarządzać ambasadorami projektów benefitowych i zdrowotnych?

Kto może zostać ambasadorem/-ką – a kogo nie warto o to prosić?

Jak zbudować ofertę wartości dla ambasadorów – co przekona ich do współpracy?

Jak mierzyć skuteczność tego narzędzia? Skąd wiadomo, czy odnieśliśmy sukces?

Dostawca jako partner zmiany

Z jakich benefitów i projektów prozdrowotnych warto dziś skorzystać?

Jakie benefity będą najważniejsze w 2023 roku?

Co o udanym wdrożeniu mówią doświadczeni partnerzy biznesowi?

Jakie benefity będą odpowiednie dla mniejszej organizacji, a jakie dla korporacji?

Zdrowie i benefity – prelegentki i prelegenci

Monika Nowacka-Sahin

Monika Nowacka-Şahin

CEO, meet&grow

Dawid Zaraziński

Dawid Zaraziński

Dyrektor programowy, meet&grow

Partnerzy wydarzenia

partnerzy/mentorzy

Partnerzy

wystawcy

Zostań partnerem naszego wydarzenia!

Obecność w roli partnera daje możliwość dotarcia do wyjątkowej grupy uczestników, a przez to:

  • nawiązania kontaktu z decydentami zakupu produktów i usług personalnych – bardzo starannie dobieramy grupę uczestników, wśród których znajdziesz wyłącznie praktyków benefitowych i zdrowotnych,
  • budowania i utrwalania pozytywnego wizerunku marki poprzez wystąpienia eksperckie i prezentacje produktowe – pomożemy Twojej firmie pokazać się z najlepszej strony,
  • poznania środowiska menedżerów personalnych oraz aktualnych trendów i wyzwań branży – rozwijaj także swoje kompetencje i poszerzaj własne horyzonty,
  • wspierania możliwości organizacji najważniejszego forum wymiany doświadczeń i wiedzy w polskiej branży HR – dzięki Twojemu wsparciu wydarzenie może się odbywać!

Dołącz do społeczności praktyków!

To jest przykładowa nazwa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus.

To jest przykładowa nazwa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus.

To jest przykładowa nazwa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus.

Masz pytania? Pomożemy!

Karolina Skowrońska-Słowikowska

Karolina Skowrońska-Słowikowska

504 129 375
karolina.skowronska@meetandgrow.pl