Sprawdź swoją wiedzę o zdrowiu psychicznym!

Czy wiesz, ile (przeciętnie) trwało w 2019 roku zwolnienie chorobowe pracownika spowodowane zaburzeniami psychicznymi i zaburzeniami zachowania?

To jedno z pytań, które znajdziesz w naszym krótkim quizie znajomości tematyki zdrowia psychicznego w kontekście organizacyjnym i biznesowym. Powstał on przy okazji naszego wydarzenia: Forum Zdrowie Pracownika – odbywającego się w dn. 17-18 lutego 2021 r., które w całości poświęciliśmy tematowi zdrowia psychicznego. Jak bowiem wskazują badania:

„Zły stan psychiczny i nasilające się obawy Polaków o przyszłość pokazuje też najnowszy wskaźnik koniunktury gospodarczej ESI, którym Komisja Europejska mierzy nastroje przedsiębiorstw (a konkretnie ich menedżerów) i konsumentów. W listopadzie ESI dla Polski spadł aż o 9,5 pkt– najbardziej w Europie i przy 70,1 pkt był jednym z najgorszych wyników w Unii".

Zapraszamy więc do krótkiego sprawdzianu wiedzy. To zaledwie pięć pytań. Obecnie średnia punktacja osób, które podjęły wyzwanie to 2,8 (na 5 możliwych).

Oczywiście temat zdrowia psychicznego będzie bardzo często pojawiał się na naszych łamach. Jeśli chcecie podzielić się swoim doświadczeniem związanym z budowaniem kultury zdrowia w organizacji, zachęcam do kontaktu!

Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter