Mądry rozwój

Ambitni praktycy HR – tacy jak Ty – wiedzą, że mądry rozwój nie kończy się na branżowych konferencjach i specjalistycznych artykułach. To także ciągłe aktualizowanie wiedzy, szukanie wartościowych inspiracji, nieustanna praca nad umiejętnościami miękkimi. Nowoczesny specjalista i menedżer musi być nie tylko ekspertem w swojej dziedzinie, ale także człowiekiem szerokich horyzontów. Dlatego w tym miejscu znajdziesz materiały wspierające Twój #mądryrozwój.

Adam Bodnar
Adam Bodnar
Tomasz Raczek (autor Maciej Grochala)
Tomasz Raczek (zdjęcie: Maciej Grochala)

Zapraszamy na wyjątkowy Festiwal Ważnych Spraw!

Zapraszamy na wydarzenie, które inauguruje nie tylko nasze zaangażowanie w obszar mądrego rozwoju, ale jest także okazją do wyjątkowo dobrego rozpoczęcia roku!

Już 28 stycznia odbędzie się Festiwal Ważnych Spraw. Chcemy, aby dawał on możliwość spotkania z ludźmi o wyjątkowej wiedzy i doświadczeniu. Poruszymy istotne tematy, skłaniające do przemyśleń, do refleksji, do zmiany.

Nie jest to kolejne wydarzenie motywacyjne! Wśród prelegentów nie znajdziesz zawodowych mówców ani trenerów biznesu. Gośćmi specjalnymi Festiwalu Ważnych Spraw będą Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Tomasz Raczek, krytyk filmowy. Gwarancję wysokiej jakości programu dają partnerzy merytoryczni: Uniwersytet SWPS oraz Instytut Kontekstów Pracy.

Wśród tematów, które będziemy poruszać znajdą się między innymi:

Morskie opowieści: czego o sobie i o życiu można dowiedzieć się na oceanie

🎬 Między Vegą i Kieślowskim: (nie tylko o tym) jak mądrze oglądać filmy

🚀 Jak żyć w izolacji i nie zwariować, czyli czego nauczyć się można od astronautów

🗑 Zero Waste Home Office: jak nie marnować i mądrze pracować

🎨 Pandemia elastyczności: iść drogą zawodowej specjalizacji czy być człowiekiem renesansu?

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem!

PS Festiwal Ważnych Spraw odbywa się na progu nowego roku. Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w nim to najlepszy prezent, jaki możesz dla siebie zrobić. Jednocześnie to świetny pomysł na wartościowy prezent! Zamiast kupować komuś bliskiemu kolejną niepotrzebną rzecz – daj mu mądry, rozwojowy prezent. Dlatego do każdego zakupionego biletu jedno bezpłatne zaproszenie otrzymasz od nas w prezencie!